رفتن به مطلب

چگونه توضیحات تکراری را رفع کنم؟(Duplicate meta descriptions)

amintoudehzaeim

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان 

در داخل کد های قالب من 

<title>دانلود آهنگ جدید | کت موزیک</title>
<meta name="description" content="دانلود آهنگ جدید,دانلود آهنگ ایرانی,دانلود آلبوم,دانلود آهنگ شاد و غمگین,دانلود فول آلبوم,دانلود موزیک ویدیو"/>

آدرس سایتم :

catmusic.ir

این کلمات کلیدی درج شده ظاهرا تکراری هست .  من نمیدونم کجای کار من ایراد داره و چه تغییری باید ایجاد کنم تا این مشکل رفع بشه دوستان لطفا راهنمایی کنید. ممنون

5b8a601d4fd98_Screenshot(71).thumb.png.ab0121137a3d4d8c4f4f8d2a7b8fd903.png

ویرایش شده توسط amintoudehzaeim
وارد نکردن آدرس
لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، amintoudehzaeim گفته است :

من کد رو اضافه کردم ! آیا در ایندکس پست ها تاثیر داره یا خیر؟ و در آینده مشکل حل میشه؟

به ایندکس پست ها کاری نداره.

فقط میاد صفحه 2 به بعد صفحه اصلی و آرشیوها رو از ایندکسشون جلوگیری میکنه.

به مرور زمان مشکل شما حل خواهد شد.

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، mehran-be گفته است :

به ایندکس پست ها کاری نداره.

فقط میاد صفحه 2 به بعد صفحه اصلی و آرشیوها رو از ایندکسشون جلوگیری میکنه.

به مرور زمان مشکل شما حل خواهد شد.

خب من روزی 4 تا پیج پست میزنم باید بازدید بخوره.

پاک کنم کد رو راه دیگه ای وجود نداره؟

لینک به ارسال
در 43 دقیقه قبل، amintoudehzaeim گفته است :

خب من روزی 4 تا پیج پست میزنم باید بازدید بخوره.

پاک کنم کد رو راه دیگه ای وجود نداره؟

شما روزی 100 صفحه اصلا پست بزنی ربطی نداره به مورد شما تعداد پستی که میزنید.

جهت اینکه اون موردی رو که گوگل بهش گیر داده رفع بشه باید از این کد استفاده کنید چاره ای ندارید.

لینک به ارسال
در 26 دقیقه قبل، mehran-be گفته است :

شما روزی 100 صفحه اصلا پست بزنی ربطی نداره به مورد شما تعداد پستی که میزنید.

جهت اینکه اون موردی رو که گوگل بهش گیر داده رفع بشه باید از این کد استفاده کنید چاره ای ندارید.

بالاخره بازدیدم کم میشه! شما فکر کن من یه موزیک کلاسیک گذاشتم مثل موشک موزیک میاد بره پیج پنج دیگه ایندکس نمیشه اصلا دیگه مهم نیست انگار اصلا ایجاد نشده بازدید هم نمیخوره فقط بخاطر اینکه مشکل داپلیکت حل بشه!

لینک به ارسال
در 25 دقیقه قبل، amintoudehzaeim گفته است :

بالاخره بازدیدم کم میشه! شما فکر کن من یه موزیک کلاسیک گذاشتم مثل موشک موزیک میاد بره پیج پنج دیگه ایندکس نمیشه اصلا دیگه مهم نیست انگار اصلا ایجاد نشده بازدید هم نمیخوره فقط بخاطر اینکه مشکل داپلیکت حل بشه!

گوگل لیست پست های سایت شما رو از صفحه بندی سایت نمیگیره بلکه از نقشه سایت می گیره.

لینک به ارسال
در در 9/3/2018 at 13:45، amintoudehzaeim گفته است :

ببخشید تقریبا چقدر زمان میبره تا این مشکل برطرف بشه؟

کار گوگل مشخص نیست از 1 ماه تا 1 سال ممکنه زمان ببره.

لینک به ارسال

با سلام امیدوارم حالتان خوب باشد دوست عزیز

من امروز به وبمستر گوگل رفتم آخرین تاریخ آپدیت برای 2 سپتامبر بوده و فهمیدم که Duplicate title tags  هم اضافه شده است. اما به طور واضح نمیدانم معنای Noindex, Follow چیست؟

یکجایی دیدم که یک متخصص سئو میگفت که تگ ها را noindex کنید تا داپلیکت ها ایجاد نشوند و داپلیکت های قبلی رفع شوند. در حالیکه سایت های بزرگ موسیقی مثل نکست وان و پاپ موزیک را چک کردم در سورس قالبشون دیدم این کار را نکرده اند یعنی تگ هاشون noindex نیست و حتی صفحات 2 3 4 هیچکدام noindex نبود!

پس قاعدتا نباید (دانلود آهنگ جدید ایرانی )بیاد بالا چراکه این کلمه برای این سایت ها داپلیکت شده!

و این سوال برای من پیش آمده که آیا Duplicate های ص من بخاطر این نیست که کلمه ای که در تایتل من (دانلود آهنگ جدید)هست در توضیحات هم هست به همین دلیل داپلیکت شده یا خیر.

بنظر شما اگر به دانلود آهنگ جدید کلمه ای اضافه کنم ممکن است داپلیکت ها رفع بشوند؟

لینک به ارسال
در در 9/5/2018 at 15:19، amintoudehzaeim گفته است :

با سلام امیدوارم حالتان خوب باشد دوست عزیز

من امروز به وبمستر گوگل رفتم آخرین تاریخ آپدیت برای 2 سپتامبر بوده و فهمیدم که Duplicate title tags  هم اضافه شده است. اما به طور واضح نمیدانم معنای Noindex, Follow چیست؟

یکجایی دیدم که یک متخصص سئو میگفت که تگ ها را noindex کنید تا داپلیکت ها ایجاد نشوند و داپلیکت های قبلی رفع شوند. در حالیکه سایت های بزرگ موسیقی مثل نکست وان و پاپ موزیک را چک کردم در سورس قالبشون دیدم این کار را نکرده اند یعنی تگ هاشون noindex نیست و حتی صفحات 2 3 4 هیچکدام noindex نبود!

پس قاعدتا نباید (دانلود آهنگ جدید ایرانی )بیاد بالا چراکه این کلمه برای این سایت ها داپلیکت شده!

و این سوال برای من پیش آمده که آیا Duplicate های ص من بخاطر این نیست که کلمه ای که در تایتل من (دانلود آهنگ جدید)هست در توضیحات هم هست به همین دلیل داپلیکت شده یا خیر.

بنظر شما اگر به دانلود آهنگ جدید کلمه ای اضافه کنم ممکن است داپلیکت ها رفع بشوند؟

سئو مجموعه ای از فاکتورهاست، این قضیه یکی از فاکتورهای سئوئه بیا نیست هر کی رعایتش نکنه رشد نکنه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...