رفتن به مطلب

تغییر دادن رنگ قسمتهای مختلف بدنه یک سایت بدون استفاده از بخش css اضافی وردپرس

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید

موضوع: تغییر دادن رنگ قسمتهای مختلف بدنه یک سایت بدون استفاده از بخش css اضافی وردپرس

من یک سایت دارم که از یک قالب مادر ارث میبرد . وقتی از قسمت ویرایشگر وردپرس قالب سایتم وارد بخش CSS پوسته مادر سایتم میشوم و اقدام به تغییر کد رنگ قسمتهای مختلف سایتم میکنم متاسفانه رنگ آن قسمتهای مذکور تغییر نمی کند و همچنان قسمتهای مذکور برنگ خودشان هستند علت چه هست؟ و آیا تنظیم جای دیگری را نیز باید تغییر داد یا خیر؟

حاوی اسکرینشات

2222222222222222222.jpg

لینک به ارسال
در 11 دقیقه قبل، ashkan91 گفته است :

با سلام و خسته نباشید

موضوع: تغییر دادن رنگ قسمتهای مختلف بدنه یک سایت بدون استفاده از بخش css اضافی وردپرس

من یک سایت دارم که از یک قالب مادر ارث میبرد . وقتی از قسمت ویرایشگر وردپرس قالب سایتم وارد بخش CSS پوسته مادر سایتم میشوم و اقدام به تغییر کد رنگ قسمتهای مختلف سایتم میکنم متاسفانه رنگ آن قسمتهای مذکور تغییر نمی کند و همچنان قسمتهای مذکور برنگ خودشان هستند علت چه هست؟ و آیا تنظیم جای دیگری را نیز باید تغییر داد یا خیر؟

حاوی اسکرینشات

2222222222222222222.jpg

وقت بخیر

اگه به درستی انجام داده باشین صد در صد اعمال خواهد شد

شما اسم کلاس رو با مادر قبلی خود صدا کنید سپس استایل خود را وارد کنید تا به درستی اعمال شود

اگرم نتونستین انجام بدین ادرس سایت + توضیحات رو ارسال کنین تا کد و مسیرشو خدمتتون ارسال کنم

سوالی داشتید بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق و سربلند باشید

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، miladalizadeh گفته است :

وقت بخیر

اگه به درستی انجام داده باشین صد در صد اعمال خواهد شد

شما اسم کلاس رو با مادر قبلی خود صدا کنید سپس استایل خود را وارد کنید تا به درستی اعمال شود

اگرم نتونستین انجام بدین ادرس سایت + توضیحات رو ارسال کنین تا کد و مسیرشو خدمتتون ارسال کنم

سوالی داشتید بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق و سربلند باشید

قربان شما ضمن تشکر از پاسخ شما، والا من روشم به این صورت هست که مسیر را از طریق inspact کردن روی قسمت های سایتم پیدا میکنم سپس کد رنگ را از آنجا پیدا کرده وتغییر میدم الان عکس از نحوه پیدا کردن مسیر خدمتتان میفرستم.

این که فرمودید شما اسم کلاس رو با مادر قبلی خود صدا کنید سپس استایل خود را وارد کنید تا به درستی اعمال شود یعتی به چه صورت؟

ویرایش شده توسط ashkan91
لینک به ارسال

درود

در 10 دقیقه قبل، ashkan91 گفته است :

این که فرمودید شما اسم کلاس رو با مادر قبلی خود صدا کنید سپس استایل خود را وارد کنید تا به درستی اعمال شود یعتی به چه صورت؟

یعنی به این شکل که اگه یک div داشته باشیم به اسم milad و داخل اون یه div دیگه ای داشته باشیم به اسم ashkan اگه بخوایم به div اشکان color بدیم باید به این شکل صداش کنیم

.milad .ashkan{
color:#000;
}

به این شکل صدا گذاری میگن صدا گذاری با کلاس مادر 

در 11 دقیقه قبل، ashkan91 گفته است :

آدرس سایت من ordersara.ir

سایتتون در حالت تعمیر هستش نتونستم پیداش کنم

شما بعد از کد رنگ کد !important; اضافه کنید تا مشکلتون حل بشه برفرض مثال به این شکل

.milad{
color:red !important;
}

اگه نشد هم سایتو از حالت تعمیر باز کنین خودم بررسیش کنم

!important; هم به این معنا هستش که اگه در جاهای دیگه به این کلاس رنگی داده شده اونارو در نظر نگیرو اینی که توی این بخش قرار میدمو در اولویت قرار بده

امیدوارم متوجه منظورم شده باشین

بازم مشکلی داشتین از من بپرسید پاسخ گو هستم

موفق باشید

لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، miladalizadeh گفته است :

درود

یعنی به این شکل که اگه یک div داشته باشیم به اسم milad و داخل اون یه div دیگه ای داشته باشیم به اسم ashkan اگه بخوایم به div اشکان color بدیم باید به این شکل صداش کنیم

.milad .ashkan{
color:#000;
}

به این شکل صدا گذاری میگن صدا گذاری با کلاس مادر 

سایتتون در حالت تعمیر هستش نتونستم پیداش کنم

شما بعد از کد رنگ کد !important; اضافه کنید تا مشکلتون حل بشه برفرض مثال به این شکل

.milad{
color:red !important;
}

اگه نشد هم سایتو از حالت تعمیر باز کنین خودم بررسیش کنم

!important; هم به این معنا هستش که اگه در جاهای دیگه به این کلاس رنگی داده شده اونارو در نظر نگیرو اینی که توی این بخش قرار میدمو در اولویت قرار بده

امیدوارم متوجه منظورم شده باشین

بازم مشکلی داشتین از من بپرسید پاسخ گو هستم

موفق باشید

داداش احسنت خیلی واضح و شفاف توضیح دادید بله متوجه منظورتون شدم مچکرم. الان میرم تست میکنم.مرسی

لینک به ارسال
در هم اکنون، ashkan91 گفته است :

داداش احسنت خیلی واضح و شفاف توضیح دادید بله متوجه منظورتون شدم مچکرم. الان میرم تست میکنم.مرسی

قربان شما

امری بود در خدمتیم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...