رفتن به مطلب

چطور بک لینک بگیرم برای سایت موزیک

amintoudehzaeim

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان امیدوارم حال خوبی داشته باشید

تو گوگل بنویسی بک لینک انواع فروش بک لینک با پلن ها مختلف قیمت ها مختلف هست اما برخی میگویند نخرید وبسایتتون پنالتی میشه آنهایی که میفروشند میگویند خیر اصلا همچین چیزی نداریم! حالا سوالم از متخصصین سئو این است چه کسی راست میگوید؟

وبسایت کنونی من در حال حاضر دو عدد بک لینک دارد که اصلا این دو لینک فکر نمیکنم تاثیری داشته باشند.

یک سایت موزیک دارم و بفرض میخوام برای سه کلمه [ دانلود آهنگ بی کلام ] بک لینک بگیرم. سوالم اینه چکار کنم از کجا بک لینک بگیرم واقعا آنهایی که میفروشند یا به سایت های موزیک باید التماس کنم که لینک سایت مرا بگذارند در سایتشان؟ 

لینک به ارسال
در 14 دقیقه قبل، amintoudehzaeim گفته است :

تو گوگل بنویسی بک لینک انواع فروش بک لینک با پلن ها مختلف قیمت ها مختلف هست اما برخی میگویند نخرید وبسایتتون پنالتی میشه آنهایی که میفروشند میگویند خیر اصلا همچین چیزی نداریم! حالا سوالم از متخصصین سئو این است چه کسی راست میگوید؟

وبسایت کنونی من در حال حاضر دو عدد بک لینک دارد که اصلا این دو لینک فکر نمیکنم تاثیری داشته باشند.

یک سایت موزیک دارم و بفرض میخوام برای سه کلمه [ دانلود آهنگ بی کلام ] بک لینک بگیرم. سوالم اینه چکار کنم از کجا بک لینک بگیرم واقعا آنهایی که میفروشند یا به سایت های موزیک باید التماس کنم که لینک سایت مرا بگذارند در سایتشان؟ 

وقت بخیر

اینکه می گویند وقتی بک لینک بخرین سایتتون پنالتی میشه اصلا حرف درستی نیست

زمانی گوگل سایت رو پنالتی میکنه که، ببینه یه سایتی 1 ماهه راه اندازی شده و سنش کمه ولی بیش از حد ورودی داره خب مسلما ورودی های این سایت به صورت فیک هستش و گوگل اونو پنالتی میکنه چون یه سایت یک ماهه نمیتونه ورودی گوگلش روزانه بالای 10 هزار ای پی باشه

ولی خب خرید بک لینک هم یه اصولی داره اولا باید بک لینکتون فالو باشه و نوفالو نباشه

دوما اینکه اگه سن دامنتون کمه برای سایتتون بیش از حد بک لینک خریداری نکنید و کم کم به مرور زمان بک لینکاتونو افزایش بدین

و مورد اخرم اینکه از سایتایی بک لینک بخرین که خودش ورودی گوگل داشته باشه

برفرض مثال بعضی از افراد میان با وردپرس چندین سایتی رو بالا میارن و داخل سایتاشون بیش از 100 مطلب منتشر میکنن

در دید اول کاربر فکر میکنه که همه چی درسته و  میاد بک لینک رو خریداری میکنه ولی بعدا میبینه خود اون سایت ها ورودی ندارن چه برسه به این که بک لینک ها در بالا اومدن سایتش کمک کنه

خرید بک لینک هم تنها یک فاکتور سئو هستش 

شما باید سایتتونم بهینه باشه و  اصول one page هم توش رعایت شده باشه 

این افزونه هم میتونه توی سئو one page کمکتون کنه توضیحات بیشتر افزونه

اگه بک لینک هم نیاز داشتین ما میتونیم بهتون ارائه بدیم و سایتتونم بهینه سازی کنیم در صورت نیاز خصوصی در تماس باشید

اگر سوالی داشتید بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق و سربلند باشید 

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، amintoudehzaeim گفته است :

سلام دوست عزیز

خرید بک‌لینک توصیه نمیشه، کسی که بک‌لینک میفروشه معلومه میاد میگه خوبه (هیچ ماست فروشی نمیگه ماست من ترشه)

خیلی خیلی باید مراقب باشید اگر میخواهید بک لینک بخرید، حتما اسپم‌اسکور سایت‌ مورد نظرتون رو چک کنید، ضمن اینکه اگر این خریدها غیر اصولی باشه یا در یک بازه‌ی زمانی کوتاه به صورت غیر طبیعی باشه مطمئن باشید که خیلی راحت پنالتی میشید و به کل از نتایج جستجو حذف، ضمن اینکه معمولا بک‌لینک‌ها موقتی هستن و بعد از مدتی باید تمدیدشون کنید یا حذف میشن و این هم باز خودش مشکل ساز میشه برای سایتتون.

لینک‌سازی باید کاملا اورگانیک باشه در حال حاضر با توجه به الگوریتم‌های جدید گوگل بهترین راه خرید ریپورتاژ از سایت‌های هم موضوع و مشابه خودتون هست، اینکار علاوه بر اینکه براتون یه نوع تبلیغ میشه میتونید داخلش چند لینک فالو هم داشته باشید، به این ترتیب هم تبلیغ هست و هم بک‌لینک که روی سئو سایتتون تاثیر مثبت داره، فقط توجه داشته باشید از سایت‌هایی ریپورتاژ تهیه کنید که دامین آتوریتی و پیج آتوریتی خوبی داشته باشن، ضمن اینکه در اینکار هم زیاده‌روی نکنید، این روزا گوگل خیلی باهوش‌تر شده، یک اشتباه کوچیک میتونه سایتتون رو به کل از نتایج حذف کنه.

لینک به ارسال
  • 4 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...