رفتن به مطلب

معرفی افزونه فقط جهت آگاه سازی ایمیل

پست های پیشنهاد شده

درود به شما 

دوستان من دنبال یک افزونه کم حجم و سبک با تنظیمات کم میگردم که هرگاه دیدگاه تایید شد برای کاربر ایمیل بشه و خبر بده و هروقتم به دیدگاهش پاسخ داده شد براش ایمیل بره فقط و فقط میخوام همین کارو انجام بده 3 4 تا افزونه تست کردم هم خیلی پیچیده بودن و خیلی پیکربندی پیچیده ای داشتن

من تا حالا راجب آموزش و معرفی افزونه موضوع نزدم 

اما واقعا این موضوع دیگه منو کلافه کرده 

همیشه با یک سرچ توی گوگل به نتیجه میرسیدم اما اینبار نشد 

شرمنده که مزاحمتون شدم 

سپاس از لطفتون 

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، alimelody گفته است :

درود به شما 

دوستان من دنبال یک افزونه کم حجم و سبک با تنظیمات کم میگردم که هرگاه دیدگاه تایید شد برای کاربر ایمیل بشه و خبر بده و هروقتم به دیدگاهش پاسخ داده شد براش ایمیل بره فقط و فقط میخوام همین کارو انجام بده 3 4 تا افزونه تست کردم هم خیلی پیچیده بودن و خیلی پیکربندی پیچیده ای داشتن

من تا حالا راجب آموزش و معرفی افزونه موضوع نزدم 

اما واقعا این موضوع دیگه منو کلافه کرده 

همیشه با یک سرچ توی گوگل به نتیجه میرسیدم اما اینبار نشد 

شرمنده که مزاحمتون شدم 

سپاس از لطفتون 

وقت بخیر

به صورت پیشفرض خود وردپرس بعد از تایید دیگاه ایمیل رو میفرسته

یه بار چک کنین اگرم در اینباکس ایمیل رو دریافت نکردین در قسمت اسپم چک کنین چون شاید ایمیلا اسپم میشن

اگر مشکلی داشتید بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

لینک به ارسال

به به آقا میلاد عزیز 

یک تشکر ویژه بابت وقتی که میذارید و پاسخ دوستان رو میدین بی‌نهایت سپاسگذارم واقعا ممنون 

میلاد جان تست کردم توی پوشه اسپم نمیاد 

قالبم ریمیکس هستش و خریداری کردم و روزهای اول یادمه قسمت ثبت نام رو از صفحه اصلی غیر فعال کردم اما همون زمانم فقط برای ثبت نام ایمیل ارسال میکرد و بعد دیگه اصلا یادم نیست تست کردم یا نه 

یعنی ممکنه این قابلیت در قالبم فعال باشه؟ 

چطور باید بفهمم نمیشه از کدهای داخل فایل فهمید؟ 

لینک به ارسال
در 11 دقیقه قبل، alimelody گفته است :

یک تشکر ویژه بابت وقتی که میذارید و پاسخ دوستان رو میدین بی‌نهایت سپاسگذارم واقعا ممنون 

درود انجام وظیفه هستش دوست عزیز

در 12 دقیقه قبل، alimelody گفته است :

یعنی ممکنه این قابلیت در قالبم فعال باشه؟ 

به صورت پیشفرض توی قالب فعال هستش و بعد از ثبت نام یا پاسخ به دیدگاه ایمیل ارسال میشه

اگر سوالی داشتید بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

لینک به ارسال
در 32 دقیقه قبل، miladalizadeh گفته است :

درود انجام وظیفه هستش دوست عزیز

به صورت پیشفرض توی قالب فعال هستش و بعد از ثبت نام یا پاسخ به دیدگاه ایمیل ارسال میشه

اگر سوالی داشتید بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

نخیر 

والا تا اونجایی که من اطلاعات دارم و تست کردم الان اصلا ارسال نمیشه نه بعد از تایید و نه بعد از پاسخ دادن به دیدگاه 

راهکاری سراغ دارید که بشه این قابلیت فعال بشه؟ 

و یک سوال دیگه با همین موضوع

من آیا میتونم بجای ایمیلی که وارد میکنن یکاری کنم شماره موبایل وارد کنن

حالا خبر بده یا نده زیاد مهم نیست اما اگه بشه من فقط شماره تماس کاربران سایتمم به دست بیارم بیشتر بهم کمک میکنه در زمینه تبلیغات 

چون ساخت آهنگ بیکلام همیشه یک موضوع بسیار بسیار جذاب و اولویت اوله هر خواننده‌ی مجلسی هستش و مطمئنن برعکس تبلیغات آزاردهنده پیام با موضوع فعالیت من برای مخاطب خیلی جذاب و مهم هستش 

اگه بتونم شماره تماسشونم به دست بیارم عالیه 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...