رفتن به مطلب

حذف تیک قوانین و مقررات در برگه تسویه حساب

پست های پیشنهاد شده

در در 8/27/2018 at 16:44، Mobotoos گفته است :

من میخام در برگه تسویه حساب تیک گزینه پذیرفتن قوانین و مقررات نباشه از کجا میتونم غیر فعالش کنم

سلام از چه افزونه ی استفاده می کنید ؟؟ اگر از وکامرس استفاده می کنید ودر قسمت پیکرندی رو تب پیشرفته کلیک کنید و در قسمت شرایط و ضوابط برگی انتخاب نکنید  دیگه تیک پذیرفتن نمیاد واستون .

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
در در 8/28/2018 at 19:50، Mirrajabi گفته است :

سلام از چه افزونه ی استفاده می کنید ؟؟ اگر از وکامرس استفاده می کنید ودر قسمت پیکرندی رو تب پیشرفته کلیک کنید و در قسمت شرایط و ضوابط برگی انتخاب نکنید  دیگه تیک پذیرفتن نمیاد واستون .

ممنون مشکلم حل شد

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

دوستان سلام، من نمی خواهم برگه نمایش داده نشود، بلکه می خواهم تیک مربوطه از قبل و به صورت دیفالت خورده باشد. و نیازی به زدن تیک توسط مشتری نباشد، ممنون می شوم راهنمایی بفرمایید.

سپاس

لینک به ارسال

دوستان سلام، من نمی خواهم شرایط و مقرارت کلا نمایش داده نشود، بلکه می خواهم باشد اما تیک مربوطه از قبل و به صورت دیفالت خورده باشد. و نیازی به زدن تیک توسط مشتری نباشد، ممنون می شوم راهنمایی بفرمایید.

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...
در 6 ساعت قبل، paneka05 گفته است :

قوانین و مقررات در برگه تسویه حساب ، چطور متنش رو تغییر بدم ؟

سلام و خوش آمدید

بفرمایید از ووکامرس استفاده می کنید یا EDD؟

در ووکامرس میتونید از قبل یک برگه ایجاد کنید و متن دلخواه رو بنویسید

بعد در قسمت پیکربندی ووکامرس > تب پیشرفته > منوی راه اندازی برگه > شرایط و ضوابط

اینجا اون برگه ای ایجاد کردین رو بهش اختصاص بدین

البته بهتر بود یک تاپیک جدید ایجاد کنید، چون هم تاپیک قدیمی هست و هم مشکل و عنوان تاپیک مناسب پرسش شما نیست

انشاله دوستان اصلاح میکنن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...