رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان 

برای فونت من از @font face استفاده کردم تا فونتی که لازم دارم اعمال بشه اما نمی دونم چرا هر دفعه که صفحه رفرش میشه برای چند ثانیه فونت تغییر میکنه؟!!!! از نظر ادرس دهی هم درست انجام دادم و بعضی از فونت ها کلا اعمال نمیشه با اینکه روی سیستمم دارم؟!!!

لینک به ارسال

سلام

اینکه بعضی از فونت ها اعمال نمیشه احتمالا جایی در css اشتباه کردید و یا نام فونت رو اشتباه وارد کردید. فونت ها باید از پوشه fonts در قالب فراخوانی بشه نه از سیستم خود شما. اینکه فونت ها دیر لود میشه و چند ثانیه بعد از بارگزاری اعمال میشه ، احتمالا به این دلیله که داره فونت رو از سیستم شما دریافت میکنه (این فونت فقط برای سیستم شما و سیستم هایی اعمال میشه که دقیقا همین فونت با همین نام رو روی سیستمشون داشته باشن)

این چند راه رو امتحان کنید.

1- کدهای @font face رو در فایل های دیگه ای از قالبتون هم قرار بدید ( معمولا هر فایلی که مربوط به استایل قالبتون میشه )

2- برای اطمینان از بارگزاری و فراخوانی صحیح کدها از پوشه fonts ، اگر فونت هایی که اعمال میکنید در سیستم خودتون هستن ، فونت ها رو از سیستم پاک کنید (میتونید یک کپی از فونت ها قبل از حذف برای خودتون داشته باشید که بعدا نصب کنید)

3- کدهای @font face رو بررسی کنید که صحیح نوشته شده باشن . مخصوصا نام فونت ها (مهم)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...