رفتن به مطلب

دزدیدن مطالب سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام. دوستان اخیرا شخصی سایتی را راه اندازی کرده است که مطالب سایت ما را عینا کپی و پیست می‌کند. به مانند یک ربات.

با اینکه بهشون اعلام کردم که بدون ذکر منبع اینکار درست نمی باشد ولی گوششان بدهکار این حرف‌ها نیست. می خواستم بدونم راهی نیست که به قول گزارش دهم که مطالب سایت را این دامنه می دزدد؟

لینک به ارسال

سلام

به گوگل گزارش بدین تا از لیست نتایج سرچ حذف بشه

اینم آموزش

https://www.seo24.ir/آموزش-بهینه-سازی-سایت/article/google-dmca-copyright-removal.aspx

لینک به ارسال
در در 8/25/2018 at 21:57، Ali گفته است :

سلام

به گوگل گزارش بدین تا از لیست نتایج سرچ حذف بشه

اینم آموزش

https://www.seo24.ir/آموزش-بهینه-سازی-سایت/article/google-dmca-copyright-removal.aspx

سلام. من این کار را کردم. و البته نمی دونم که جواب خواهد داد یا نه.

و اماکن کپی مطالب و راست‌کلیک را هم برای سایت بسته ام ولی باز این سایت به صورت ربات‌وار پست های سایت را کپی می‌کند؟ امکان داره ربات باشه؟

میشه از مراجع قانونی پیگیری کرد؟

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، miraziz گفته است :

سلام. من این کار را کردم. و البته نمی دونم که جواب خواهد داد یا نه.

و اماکن کپی مطالب و راست‌کلیک را هم برای سایت بسته ام ولی باز این سایت به صورت ربات‌وار پست های سایت را کپی می‌کند؟ امکان داره ربات باشه؟

میشه از مراجع قانونی پیگیری کرد؟

اگه با ربات کپی میکنه مطالب رو فکر میکنم بهترین راه داشتن لینک داخلی توی متن مطلب هست. میتونید لینک داخلی به بخش های مختلف یا خود پست بدید در متن.

وقتی کپی بشه به نوعی لینک به منبع میشه.

از طرفی هم اگه مطالب اون سایت توی نتایج بالاتر از شما قرار میگیره میتونید فید رو ببندید یا تاخیر بندازید یا کلا ایپی اون سایت رو مسدود کنید از htacess و روی سئو سایت کار کنید تا گوگل متوجه بشه اولین تولید کننده شما بودید. نقشه سایت رو بررسی کنید که به محض انتشار مطلب به گوگل معرفی کنه مطلب رو.

با احترام.

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، Feri گفته است :

اگه با ربات کپی میکنه مطالب رو فکر میکنم بهترین راه داشتن لینک داخلی توی متن مطلب هست. میتونید لینک داخلی به بخش های مختلف یا خود پست بدید در متن.

وقتی کپی بشه به نوعی لینک به منبع میشه.

از طرفی هم اگه مطالب اون سایت توی نتایج بالاتر از شما قرار میگیره میتونید فید رو ببندید یا تاخیر بندازید یا کلا ایپی اون سایت رو مسدود کنید از htacess و روی سئو سایت کار کنید تا گوگل متوجه بشه اولین تولید کننده شما بودید. نقشه سایت رو بررسی کنید که به محض انتشار مطلب به گوگل معرفی کنه مطلب رو.

با احترام.

در حال حاضر سایت من رنکش بالاتر است. فقط چگونه میشه آی‌پی را مسدود کرد؟ چون اگر ربات نباشه، می تونه با خاموش و روشن کردن مودمش با آی‌پی جدید بیاد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...