رفتن به مطلب

هاست از شرکت میزبان فا بخرم یا هاست ایران؟

sina.mansuri

پست های پیشنهاد شده

سلام

امیدوارم روزگارتون خوش باشه...

دوستان من تصمیم دارم یه سایت فروش فایل با ورودپرس راه بندازم، برای خرید هاست نمیدونم از میزبان فا هاست بخرم یا از هاست ایران؟

ظاهرا هاست ایران شرکت شناخته شده تریه اما دوستام میگن که میزبان فا سرویس هاش خیلی با کیفیته و پشتیبانیش قابل قبوله... البته میهن وب هاست هم هست که چون خیلی هاست هاش ارزنه حقیقتا میترسم بخرم ازش...

به نظرتون کدوم یکی از دو شرکت زیر برای من بهتره؟

https://hostiran.net/

https://mizbanfa.net/

مرسی از شما

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۷/۶/۱ at 14:57، sina.mansuri گفته است :

سلام

امیدوارم روزگارتون خوش باشه...

دوستان من تصمیم دارم یه سایت فروش فایل با ورودپرس راه بندازم، برای خرید هاست نمیدونم از میزبان فا هاست بخرم یا از هاست ایران؟

ظاهرا هاست ایران شرکت شناخته شده تریه اما دوستام میگن که میزبان فا سرویس هاش خیلی با کیفیته و پشتیبانیش قابل قبوله... البته میهن وب هاست هم هست که چون خیلی هاست هاش ارزنه حقیقتا میترسم بخرم ازش...

به نظرتون کدوم یکی از دو شرکت زیر برای من بهتره؟

https://hostiran.net/

https://mizbanfa.net/

مرسی از شما

سلام

حتما از هاستینگ هاست ایران چون در هاستینگ میزبان فا یه سری قطعی های مکرر هست که باعث جلوگیری از پیشرفت سایتتون و حتی پسرفت اون میشه، من خودم چند روز پیش سایتم رو از میزبان فا به یه سرویس دیگه منتقل کردم و به شما پیشنهاد میکنم از میزبان فا هاست نگیرید...

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

میزبان فا قیمت های مناسب و آپ تایم خوبی داره ولی یه بار تیکت زدم گفتم موقع ورود به سایت یه صفحه سفید میاد روش چند تا ارور هست (صفحه سفید مرگ) چیکار کنم؟ گفت برو تو wp-config دیباگ رو true کن دیگه ارور نشون نمیده :)))

ویرایش شده توسط pouria7777
لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، pouria7777 گفته است :

میزبان فا قیمت های مناسب و آپ تایم خوبی داره ولی یه بار تیکت زدم گفتم موقع ورود به سایت یه صفحه سفید میاد روش چند تا ارور هست (صفحه سفید مرگ) چیکار کنم؟ گفت برو تو wp-config دیباگ رو true کن دیگه ارور نشون نمیده :)))

این صفحه سفید ربطی به پشتیبانی هاست نداره و معمولا اصلا بلد نیستند چون کار تخصصی مربوط به وردپرس هست.

تو اینترنت درباره‌اش سرچ کنید روشهای مختلفی برای برطرف کردنش هست.

• امتیاز 1
لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...
  • 1 سال بعد...

اقا این میزبانفا افتضاحه همش قطعه

الان که این کامنت میزارم چند ساعت سه هاست مختلف من تو میزبان فا قعطه و حتی سایت خودشم قطعه که نمیشه تیکت زد

نخریییییید

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام دوستان

متاسفانه بسیاری از افراد دانش فنی کم شون رو به پای هاستینگ میزارن! میزنه سایت خودشو خراب میکنه صفحه سفید بالا میاد بعد میگه هاستم قطعی داره :D

من میزبان فا رو پیشنهاد میدم چون هاستاش کیفیت خوبی داره.

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، webmaster235 گفته است :

سلام دوستان

متاسفانه بسیاری از افراد دانش فنی کم شون رو به پای هاستینگ میزارن! میزنه سایت خودشو خراب میکنه صفحه سفید بالا میاد بعد میگه هاستم قطعی داره :D

من میزبان فا رو پیشنهاد میدم چون هاستاش کیفیت خوبی داره.

سلام. لطفا تاپیکهای قدیمی رو نیارید بالا. هاست اشتراکی در اغلب هاستینگهای داخلی oversell هستن و اغلب اوقات هم ارجاع میدم مشتری رو به برنامه نویس.

• پسندیدن 2
لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

از هر جا میگیری از میزبان فا نگیر...سایت ما روی هاست ووکامرس ابری میزبان فا هست بالاترین پلن موجودشون و متاسفانه طولانی مدت خریداری کردیم....

حالا میگن امکان لغو سرویس نیست.مارو اسیر گرفتن به نوعی

حالا معایبشون...منابع هاست کاملا محدود شده

با ورود ده کاربر همزمان سایت هنگ میکنه
هیچ گونه پاسخگویی ندارن...بعضا روزها و هفته ها جواب تیکت رو نمیدن

نحوه پاسخ گوییشون افتضاح هست

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، masoudta گفته است :

از هر جا میگیری از میزبان فا نگیر...سایت ما روی هاست ووکامرس ابری میزبان فا هست بالاترین پلن موجودشون و متاسفانه طولانی مدت خریداری کردیم....

حالا میگن امکان لغو سرویس نیست.مارو اسیر گرفتن به نوعی

حالا معایبشون...منابع هاست کاملا محدود شده

با ورود ده کاربر همزمان سایت هنگ میکنه
هیچ گونه پاسخگویی ندارن...بعضا روزها و هفته ها جواب تیکت رو نمیدن

نحوه پاسخ گوییشون افتضاح هست

دوست عزیز جالبه که آخرین پاسخ این تاپیک در مورد بالا نیاوردن تاپیکهای قدیمی بوده ولی بازم رعایت نکردید :)

• پسندیدن 2
لینک به ارسال
  • yazdaniwp این مورد را قفل کرد موضوع
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...