4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام من میخواستم دامنه سایتم رو تغییر بدم به طوری که همه ی پلاگین ها و پوسته و اجزای پیشخوانم هم روی دامنه جدید بالا بیان

سایتمم از نظر رتبه و سئو صفر هستش و مشکلی نیست فقط میخوام تعویض شه لطفا راهنمایی کنید که چیکار باید کنم

در ضمن روی هاست فعلی میخوام دامنم رو عوض کنم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 15 دقیقه قبل، AHCHOO گفته است :

سلام من میخواستم دامنه سایتم رو تغییر بدم به طوری که همه ی پلاگین ها و پوسته و اجزای پیشخوانم هم روی دامنه جدید بالا بیان

سایتمم از نظر رتبه و سئو صفر هستش و مشکلی نیست فقط میخوام تعویض شه لطفا راهنمایی کنید که چیکار باید کنم

در ضمن روی هاست فعلی میخوام دامنم رو عوض کنم

وقت بخیر

این امر بسیار ساده هست

از قسمت setup domain هاستتون، اسم دامنه رو عوض کنید بعد وارد دیتابیس شده و روی گزینه ی  wp-options کلیک کنید

بعد اگه توجه کنین در دو قسمت بالایی ادرس دامنه ی قبلیتون نوشته شده اونارو هم تغیر بدین بعد تمام

مشکلی داشتید بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 دقیقه قبل، miladalizadeh گفته است :

وقت بخیر

این امر بسیار ساده هست

از قسمت setup domain هاستتون، اسم دامنه رو عوض کنید بعد وارد دیتابیس شده و روی گزینه ی  wp-options کلیک کنید

بعد اگه توجه کنین در دو قسمت بالایی ادرس دامنه ی قبلیتون نوشته شده اونارو هم تغیر بدین بعد تمام

مشکلی داشتید بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

من هاستم سی پنل هستش setup domin داخل لیست نمیبینم ؟! بعد نیاز به تهیه فول بک آپ نیست ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 دقیقه قبل، AHCHOO گفته است :

من هاستم سی پنل هستش setup domin داخل لیست نمیبینم ؟! بعد نیاز به تهیه فول بک آپ نیست ؟

درود

نه نیازی به بک آپ گیری نیست اگه به درستی انجام بدین هیچ مشکلی پیش نمیاد 

ولی اگه تجربه ای در این زمینه ندارین بهتره که قبل اعمال تغیرات یه بک آپی بگیرین

برای عوض کردن اسم دومین در سی پنل هم در کنترل پنل Cpanel برای تغییر دامنه یک سایت ابتدا باید با دسترسی reseller یا root وارد WHM شوید ، سپس در کادر Find این عبارت را تایپ کنید Modify an Account و از قسمت account functions بر روی Modify an Account کلیک کنید و منتظر بمانید تا صفحه جدید بارگذاری شود.

در صفحه جدید User سایتی را که می خواهید دامنه آن را تغییر دهید انتخاب کنید و سپس بر روی Modify کلیک کنید.

در صفحه جدید برای تغییر دامنه سایت مورد نظر فقط کافی است که نام دامنه جدید را در کادر Primary Domain وارد کنید و برای اعمال تغییرات بر روی کلید save کلیک کنید.

سوالی داشتید بپرسید بنده پاسخگو هستم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط amzzm75
      با سلام
      من از سرور مجازی با پنل دایرکت ادمین استفاده میکنم
      دامنه قبلی من ssl داشت و مجبور شدم دامنه رو عوض کنم 
      اومدم دامنه قبلیو دایرکت کردم به دامنه فعلی ولی مشکلم اینه که کاربرایی که دامنه قبلیو با https باز میکنن خطا براشون میاد که سایت امن نیست و به دامنه جدیدم منتقل نمیشن و باعث از دست دادن کلی مشتری شده
      در ضمن وب سروری که من ازش استفاده میکنم nginx هستش
      لطفا راهنمایی کنین
    • توسط amzzm75
      با سلام و احترام
      من برای یه سایت دو دامنه رو پارک کردم ولی وقتی دامنه های پارک شده رو وارد میکنم منتقل میشه به دامنه اصلی ولی مشکل اینجاس که میره صفحه ورود به پنل وردپرس رو از دامنه اصلی لود میکنه ولی من میخوام صفحه اصلی سایت لود بشه نه صفحه لاگین وردپرس سایت
      نمیدونم مشکل از کجا میتونه باشه
      هر دو دامنه هم این مشکلو داره
      لطفا راهنمایی کنین
      باتشکر
    • توسط htrwd
      سلام کاری که من می خوام انجام بدم هاست سی پنل دارم که وردپرس روش هاست دانلود دایرکت ادمین دارم که هم ساب دامین ساختم روش هم اکانت اف تی پی ساب دامین که رو هاست دانلود از طریق A recorde وصل کردم به هاست وردپرسم     حالا می خوام وقتی فایلی رو پیوست اتچ یا کلا آپلود می کنم مستقیم بره تو پوشه مشخص شده در هاست دانلودم   یعنی نمی خوام دیگه فایلهایی آپلودی که از سایت انجام می دم داخل هاست وردپرسم باشند در ضمن خیلی جستجو کردم ولی فعلا موفقیت آمیز نبوده ممنون  
    • توسط arjmand
      سلام دوستان وقت بخیر
      من هاستم رو از هاست لینوکس به هاست وردپرس تغییر دادم
      است قبلی من از فقط از نسخه 5.6 PHP پشتیبانی میکرد
      در هاست جدید نسخه 7.2 PHP موجود هست اما وقتی ورژن PHP هاست رو روی 7.2 قرار میدم سایت ارور "این سایت مشکل فنی را تجربه میکند" رو نمایش میده
      با پشتیبان هاستم صحبت کردم گفت برای اینکه بتونی از نسخه 7.2 استفاده کنی باید تمام پلاگین هات و قالبت بروز بشن
      من پلاگین ها رو زدم بروزرسانی اما بعضی هاشون ارور دادن و بروز نشدن ارور  قرمز رنگ "این سایت مشکل فنی را تجربه میکند"
      بعد از بروز رسانی پلاگین ها دیگ بخش پیشخوان سایت بالا نمیاد و همون ارور رو میده .اما خود سایت بالا میاد و لود میشه 
      نسخه PHP رو که روی 7.2 قرار میدم دیگ سایت هم مثل پیشخوان ارور میده و بالا نمیاد
      الان نسخه PHP هاست بر روی 5.6 هست و سایت بالا میاد ولی بخش پیشخوان همچنان ارور میده
      ایمیلی هم برام ارسال نمیشه برای رفع مشکل.
      کسی هست بتونه راهنمایی کنه جهت رفع مشکل !!!؟
      با تشکر.
    • توسط mohsenmorai
      سلام میخواستم یک دامنه ثبت کنم که قبلا سایت بوده و باsite:نام سایت 
      چک کردم تعداد ۳۵۰تا ایندکس داره خواستم ببینم مناسب هست برام یا راهی هس که تمام ایندکس ها بدون بازگشت حذف بشه