رفتن به مطلب

پوسته ی تمام عرض

پست های پیشنهاد شده

با سلام،

برای یه سایت انگلیسی زبان، یک پوسته ی انگلیسی (چپ به راست) تمام عرض میخوام. منظور از تمام عرض اینه که ستونها و حاشیه هایی که عرض رو محدود میکنن نباشن و بنا به ماهیت محتوا، بشه پستها رو به حداکثر عرض ممکن ارائه داد. اگه تم از نظر سئو هم بهینه باشه بسیار عالی میشه. برای این کاربری چه پوسته هایی رو مناسب میدونید؟

با تشکر

لینک به ارسال
در 43 دقیقه قبل، TheOne گفته است :

با سلام،

برای یه سایت انگلیسی زبان، یک پوسته ی انگلیسی (چپ به راست) تمام عرض میخوام. منظور از تمام عرض اینه که ستونها و حاشیه هایی که عرض رو محدود میکنن نباشن و بنا به ماهیت محتوا، بشه پستها رو به حداکثر عرض ممکن ارائه داد. اگه تم از نظر سئو هم بهینه باشه بسیار عالی میشه. برای این کاربری چه پوسته هایی رو مناسب میدونید؟

با تشکر

وقت بخیر

وبسایتی که میخواین راه اندازی کنین موضوعش چیه؟

قالب آماده نمیتونه کاملا اونی باشه که شما میخواین ولی میتونین یه قالب نزدیک به ذهنیت خودتون پیدا کنین و با کمی تغیر در css ظاهر سایتو به شکلی که شما میخواین درش بیارین

موضوع قالبتونو بفرمایید تا قالب رو براتون معرفی کنم

اگر مشکلی داشتید بفرمایید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

لینک به ارسال
در 55 دقیقه قبل، miladalizadeh گفته است :

وقت بخیر

وبسایتی که میخواین راه اندازی کنین موضوعش چیه؟

قالب آماده نمیتونه کاملا اونی باشه که شما میخواین ولی میتونین یه قالب نزدیک به ذهنیت خودتون پیدا کنین و با کمی تغیر در css ظاهر سایتو به شکلی که شما میخواین درش بیارین

موضوع قالبتونو بفرمایید تا قالب رو براتون معرفی کنم

اگر مشکلی داشتید بفرمایید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

مجموعه ای از تصاویر همراه با توضیحات در پایین هر عکس نمایش داده خواهد شد. به همین خاطر مهمه که عرض قالب تا جای ممکنه زیاد باشه.

قابلیت خیلی زیادی مدنظر نیست، چون سایت بیشتر حالت وبلاگ مانند خواهد داشت با تعداد محدودی پست که به مرور زمان آپدیت میشن و چند تا عنوان که در منوی فهرست بالای سایت قرار میگیرن. تنها ویژگی های مهم فکر میکنم همون تمام عرض بودن و یکی هم بهینه بودن سئوی تم هست.

ممنون

لینک به ارسال
در 8 دقیقه قبل، TheOne گفته است :

مجموعه ای از تصاویر همراه با توضیحات در پایین هر عکس نمایش داده خواهد شد. به همین خاطر مهمه که عرض قالب تا جای ممکنه زیاد باشه.

قابلیت خیلی زیادی مدنظر نیست، چون سایت بیشتر حالت وبلاگ مانند خواهد داشت با تعداد محدودی پست که به مرور زمان آپدیت میشن و چند تا عنوان که در منوی فهرست بالای سایت قرار میگیرن. تنها ویژگی های مهم فکر میکنم همون تمام عرض بودن و یکی هم بهینه بودن سئوی تم هست.

ممنون

وقت بخیر

طبق قوانین انجمن نمیتونیم محصولات تجاری معرفی کنیم

خصوصی در تماس باشید چندتا نمونه واستون ارسال کنم

سوالی داشتید بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، miladalizadeh گفته است :

وقت بخیر

طبق قوانین انجمن نمیتونیم محصولات تجاری معرفی کنیم

خصوصی در تماس باشید چندتا نمونه واستون ارسال کنم

سوالی داشتید بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

فقطاین مطلب رو عرض کنم چون در حال حاضر پروژه زیاد در دست دارم و این سایت هم یک ایده هست که میخوام میزان بازدهیش رو بسنجم به همین خاطر قصد هزینه براش رو ندارم، آیا در نمونه هایی که میفرمایید تم رایگان هم هست؟

لینک به ارسال
در هم اکنون، TheOne گفته است :

فقطاین مطلب رو عرض کنم چون در حال حاضر پروژه زیاد در دست دارم و این سایت هم یک ایده هست که میخوام میزان بازدهیش رو بسنجم به همین خاطر قصد هزینه براش رو ندارم، آیا در نمونه هایی که میفرمایید تم رایگان هم هست؟

بله تم رایگان بسیاری برای این ایده ی شما وجود داره

تم های تجاری زیادیم وجود داره

ولی به نظر من اگه از صفر کد نویسی کنین خیلی بهتره چون دقیقا اونی میشه که میخواین

بازم سوالی در مورد کد نویسی داشتید بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

لینک به ارسال
در هم اکنون، mosaber گفته است :

سلام اقای علیزاده

درود دوست عزیز

در خدمتتون هستم بفرمایید

لینک به ارسال

ممنون میشم به سوالم پاسخ بدید.چجوری میتونم یه شرط در جی کوئری یا هرچیز دیگه در کدنویسی ایجاد کنم با این موضوع که وقتی Li یه قسمت مشخص، بیشتر از صفر شد،یک چیز که مد نظر منه نمایان(show) بشه.البته این چیز مد نظر من در حالت پیش فرض حالت مخفی(hide)داره مثلا.

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، mosaber گفته است :

ممنون میشم به سوالم پاسخ بدید.چجوری میتونم یه شرط در جی کوئری یا هرچیز دیگه در کدنویسی ایجاد کنم با این موضوع که وقتی Li یه قسمت مشخص، بیشتر از صفر شد،یک چیز که مد نظر منه نمایان(show) بشه.البته این چیز مد نظر من در حالت پیش فرض حالت مخفی(hide)داره مثلا.

درود

متوجه منظورتون نشدم

لطفا یک نمونه ارسال کنین 

لینک به ارسال

با عرض پوزش نمونه ای ندارم.

منظور بنده اینه که چگونه یه شرط بدم که هر موقع تعداد تگ های لیست(Li) در یه قسمت سایتم بیشتر از 1 شد،آن وقت مثلا یک تصویر مدنظرم نمایان بشه.البته که اون تصویر مد نظر من در حالت پیش فرض hide هست.

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، mosaber گفته است :

با عرض پوزش نمونه ای ندارم.

منظور بنده اینه که چگونه یه شرط بدم که هر موقع تعداد تگ های لیست(Li) در یه قسمت سایتم بیشتر از 1 شد،آن وقت مثلا یک تصویر مدنظرم نمایان بشه.البته که اون تصویر مد نظر من در حالت پیش فرض hide هست.

چرا با پی اچ پی این کارو نمیکنین؟ یه شرط تعریف کنین که اگه li های شما کمتر از 1 بود display:none; بشه ولی اگه بیشتر از 1 بود استایل مورد نظرتونو بگیره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...