رفتن به مطلب

مشکل در نصب قالب در وردپرس و ارور functions.php on line 8

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر من هر قالبی که نصب میکنم این ارور رو میده از فایل فانکشن و فقط خد 8 رو ارور میده مشکل از چیه دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید

Fatal error: Can't use function return value in write context in /home/********/public_html/wp-content/themes/*********/functions.php on line 8

لینک به ارسال
در 22 دقیقه قبل، esmaeil.am گفته است :

سلام وقت بخیر من هر قالبی که نصب میکنم این ارور رو میده از فایل فانکشن و فقط خد 8 رو ارور میده مشکل از چیه دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید

Fatal error: Can't use function return value in write context in /home/********/public_html/wp-content/themes/*********/functions.php on line 8

سلام هر قالبی رو ؟

ورژن php  هاستت چنده ؟ اگر 5.6 هست ببرش بالاتر و تست کن

لینک به ارسال
در 53 دقیقه قبل، esmaeil.am گفته است :

وقت بخیر

قالب رو از هاست آپلود کنید سپس از حالت زیپ در بیارین و از پنل وردپرسی خود فعال کنین ببینین فعال میشه یا نه

سوالی داشتید بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

لینک به ارسال
  • 3 سال بعد...

سلام بالای صحفه پیشخوان من

Deprecated: has_cap از نگارش 2.0.0 از رده خارج شده! استفاده از رده‌های کاربر، منسوخ شده است. از قابلیت‌ها (capabilities) به جای آن استفاده نمایید. in D:\xampp\htdocs\site1\wp-includes\functions.php on line 5600

و بازدید سایت می زنم تو پیشخوان صحفه سفید نشان می دهد؟؟

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، beh_kh_110 گفته است :

سلام بالای صحفه پیشخوان من

Deprecated: has_cap از نگارش 2.0.0 از رده خارج شده! استفاده از رده‌های کاربر، منسوخ شده است. از قابلیت‌ها (capabilities) به جای آن استفاده نمایید. in D:\xampp\htdocs\site1\wp-includes\functions.php on line 5600

و بازدید سایت می زنم تو پیشخوان صحفه سفید نشان می دهد؟؟

سلام وقت بخیر

همونطور که توی ارور گففته شده، قالب شما از توابع منسوخ شده‌ی وردپرس استفاده میکنه، اگر اون تابع رو از لاین 5600 فایل functions.php قالبتون بردارید ممکنه که سایتتون با یه اختلال دیگه مواجه بشه، پس بهتره که یا با سازنده قالبتون این موضوع رو مطرح کنید، یا اینکه قالبتون رو به یک قالب بهینه و بروز تغییر بدید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...