رفتن به مطلب

مشکل با رفتن سایت از نتایج گوگل و نمایش یک صفحه دیگه

meysamamarlou

پست های پیشنهاد شده

با سلام

صفحه اصلی سایتم رو کلمه کلیدی دوربین مداربسته صفحه چهارم میومد حدود 10 روز و پیشرفت خوبی هم داشت یک اشتباهی کردم و تو نمایش موبایل از حالت mobile friendly خارج شد صفحه اصلیم دیگه تو سرچ این کلمه نمیاد و یک زیر صفحه رو داره نشون میده اونم تو نتایج صفحه 7،6 تو اون صفحه که الان داره میاد دوربین مداربسته رو لینک کردم به صفحه اصلی، مشکل mobile friendly رو حل کردم الان 3 روزه اینجوریه؟ بنظرتون fetch as google کنم:(:(:(

لینک به ارسال
در 9 دقیقه قبل، meysamamarlou گفته است :

با سلام

صفحه اصلی سایتم رو کلمه کلیدی دوربین مداربسته صفحه چهارم میومد حدود 10 روز و پیشرفت خوبی هم داشت یک اشتباهی کردم و تو نمایش موبایل از حالت mobile friendly خارج شد صفحه اصلیم دیگه تو سرچ این کلمه نمیاد و یک زیر صفحه رو داره نشون میده اونم تو نتایج صفحه 7،6 تو اون صفحه که الان داره میاد دوربین مداربسته رو لینک کردم به صفحه اصلی، مشکل mobile friendly رو حل کردم الان 3 روزه اینجوریه؟ بنظرتون fetch as google کنم:(:(:(

وقت بخیر

ابتدا ادرس site:domain.com رو توی گوگل بزنین بعد سرچ کنین ببینین لینک مورد نظرتون توی گوگل هست یا نه

اگه وجود نداشت مجددا fetch as google کنید

توجه داشته باشید که به جای domain.com ادرس وبسایت خودتونو قرار بدین

سوالی داشتید بپرسید بنده پاسخ گو هستم

موفق باشید

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، miladalizadeh گفته است :

وقت بخیر

ابتدا ادرس site:domain.com رو توی گوگل بزنین بعد سرچ کنین ببینین لینک مورد نظرتون توی گوگل هست یا نه

اگه وجود نداشت مجددا fetch as google کنید

توجه داشته باشید که به جای domain.com ادرس وبسایت خودتونو قرار بدین

سوالی داشتید بپرسید بنده پاسخ گو هستم

موفق باشید

میزنم میاد چقد باید صبر کنم تا صفحه اصلیم برگرده گوگل بلافاصله سایتو از نتایج حذف کرد بعد برگشتشو اینقد طول میده
یک سری نتایج از نوشته های حذف شده هم تو site:domain.com میاد اونارو تو وب مستر باید remove کنم؟

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، meysamamarlou گفته است :

میزنم میاد چقد باید صبر کنم تا صفحه اصلیم برگرده گوگل بلافاصله سایتو از نتایج حذف کرد بعد برگشتشو اینقد طول میده

این یه چیزه عادی هستش باید منتظر بمونین تا دوباره سایتتون ایندکس بشه

در 1 دقیقه قبل، meysamamarlou گفته است :

یک سری نتایج از نوشته های حذف شده هم تو site:domain.com میاد اونارو تو وب مستر باید remove کنم؟

اگه توی site:domain.com  بالا میاد دو روش وجود داره 

یکی اینکه افزونه ی yoast seo نسخه ی اصلیشو استفاده کنید و زمانی که میخواین نوشته ای رو حذف کنید، بزنید که صفحه ی مورد نظر به یک ادرس دیگه ای ریدایرکت بشه

اگرم قبلا به این شکل انجام ندادید و مطلب رو حذف کردین از گوگل وب مستر remove کنین

سوالی داشتید بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...