رفتن به مطلب

عدم نمایش پاپ آپ ساخته شده در میلرلایت در سایت وردپرسی

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر.مشکلی که من دارم اینه که من یه پاپ آپ تو میلرلایت ساختم اما تو سایتم نمایش داده نمیشه.

مشکل دوم هم اینه که تمام صفحات رو مینویسه برقراری ارتباط و جذب دیگران و توضیح مربوط به موضوع رو نمینویسه.برای درک بهتر عکس png.22 رو ببینید.البته در کل صفحات هم اینجوریه.مثلا اگر عکس bb.png رو ببینید نوشته برقراری ارتباط و جذب دیگران در صورتی که باید تیتر مقاله توی تب مرورگر نوشته بشه 

ممنونم

bb.png

22.png

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، masoudsoudagar1992 گفته است :

سلام وقت بخیر.مشکلی که من دارم اینه که من یه پاپ آپ تو میلرلایت ساختم اما تو سایتم نمایش داده نمیشه.

مشکل دوم هم اینه که تمام صفحات رو مینویسه برقراری ارتباط و جذب دیگران و توضیح مربوط به موضوع رو نمینویسه.برای درک بهتر عکس png.22 رو ببینید.البته در کل صفحات هم اینجوریه.مثلا اگر عکس bb.png رو ببینید نوشته برقراری ارتباط و جذب دیگران در صورتی که باید تیتر مقاله توی تب مرورگر نوشته بشه 

ممنونم

bb.png

22.png

درود

لطفا قوانین سایت رو مطالعه کنید

15- هرگونه پرسش و بحث درباره محصولهای تجاری در انجمن ممنوع است. پشتیبانی محصولهای تجاری به عهده سازنده/فروشنده آن است.

در مورد مشکل دومتونم فایل header.php رو ویرایش کنید سپس در بین تگ title کد زیر رو اضافه کنید

<?php bloginfo(name);wp-title(); ?>

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...