رفتن به مطلب

معرفی دسته های وردپرس به گوگل

miraziz

پست های پیشنهاد شده

با سلام. وقتی در گوگل نام سایتم را جستجو می کنم در زیر عنوان سایت برچسب هایی که در محتوای اهمیت زیادی دارد را نشان می دهد (مانند عکس زیر)

می خواستم بدونم راهی هست که به جای آن برچسب ها دسته‌ها سایت را به گوگل جهت نمایش معرفی کنم؟

5b751a1b52091_Screenshot(68).png.e848abff9c097b6a8384e04544910039.png

ویرایش شده توسط miraziz
لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، miraziz گفته است :

با سلام. وقتی در گوگل نام سایتم را جستجو می کنم در زیر عنوان سایت برچسب هایی که در محتوای اهمیت زیادی دارد را نشان می دهد (مانند عکس زیر)

می خواستم بدونم راهی هست که به جای آن برچسب ها دسته‌ها سایت را به گوگل جهت نمایش معرفی کنم؟

5b751a1b52091_Screenshot(68).png.e848abff9c097b6a8384e04544910039.png

وقت بخیر

قبلا سایت گوگل وبمستر یه بخشی داشت که میتونستین این قسمت رو مدیریت کنین ولی در ورژن جدید این مورد حذف شده و گوگل به صورت خودکار صفحاتی که بازدید بیشتری داره رو به این صورت زیر سایت میچینه

موفق باشید

لینک به ارسال
در در 8/16/2018 at 14:24، miladalizadeh گفته است :

وقت بخیر

قبلا سایت گوگل وبمستر یه بخشی داشت که میتونستین این قسمت رو مدیریت کنین ولی در ورژن جدید این مورد حذف شده و گوگل به صورت خودکار صفحاتی که بازدید بیشتری داره رو به این صورت زیر سایت میچینه

موفق باشید

ممنون از پاسختان.

برخی سایت‌ها را همچنان به شیوه‌ای که من نوشتم نشون میده. یعنی احتمال داره چون آنها از قبل مدیریتش کردند دیگر تغییر نکرده است؟

لینک به ارسال
در 27 دقیقه قبل، miraziz گفته است :

ممنون از پاسختان.

برخی سایت‌ها را همچنان به شیوه‌ای که من نوشتم نشون میده. یعنی احتمال داره چون آنها از قبل مدیریتش کردند دیگر تغییر نکرده است؟

وقت بخیر

اونا به مرور زمان عوض میشن 

سایتایی که شما میگین ثابت هستش، احتمالا سایت شرکتی یا سایتی هستش که هر بارم آپدیت نمیشه و اون صفحاتم به صورت ثابت باقی میمونن

البته یه دلیل دیگه هم میتونه داشته باشه اونم اینکه بازدید اون صفحات که به صورت ثابت باقی مونده نسبت به سایر صفحات زیاد باشه

موفق باشید

ویرایش شده توسط miladalizadeh
لینک به ارسال

سلام

لینکهایی که بیشترین ورودی از سمت گوگل برای شما داشتند و در سایت تون زیاد تکرار شدند به اینصورت نمایش داده میشن.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...