رفتن به مطلب

کار نکردن جهت متن در ویرایشگر وردپرس

پست های پیشنهاد شده

در در 8/14/2018 at 23:18، miraziz گفته است :

سلام. دوستان من وقتی در ویرایشگر متن وردپرس «جهت متن» را می زنم هیچ اتفاقی نمی افتد. این مشکل از چی می تونه باشه؟

سلام . وقت بخیر .

احتمال زیاد به دلیل استایل های قالب هست که روی این المان تاثیر میذاره.

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، Mirrajabi گفته است :

سلام . وقت بخیر .

احتمال زیاد به دلیل استایل های قالب هست که روی این المان تاثیر میذاره.

قبلا کار می کرد. یک روز متوجه شدم که دیگه کار نمیکنه. از کجا میشه فهمید کدوم کد روش تاثیر گذاشته؟

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، miraziz گفته است :

قبلا کار می کرد. یک روز متوجه شدم که دیگه کار نمیکنه. از کجا میشه فهمید کدوم کد روش تاثیر گذاشته؟

ببنید تگ <p> داخل ادیتور از ی جای داره استایل text-align می خونه واسه همین وقتی روش میزنید کار نمی کنه . پلاگین جدیدی نصب کردید یا استایل جدیدی اضافه کردید ؟؟ اگر اینکارو کردید غیرفعالش کنید .

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، Mirrajabi گفته است :

ببنید تگ <p> داخل ادیتور از ی جای داره استایل text-align می خونه واسه همین وقتی روش میزنید کار نمی کنه . پلاگین جدیدی نصب کردید یا استایل جدیدی اضافه کردید ؟؟ اگر اینکارو کردید غیرفعالش کنید .

من چندین افزونه دارم و نمیتونم دقق بگویم که از کدوم یکی میتونه باشه. در مورد ویرایش کدهای قالب هم طبق نیاز چندین باز کدها را تغییر داده ام و به هون دلیل دقیق نمی تونم حدس بزنم که کدوم کد روش تاثیر گذاشته.

در قسمت کدهای مربوط به .post-content هم text align وجود نداره.

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، miraziz گفته است :

من چندین افزونه دارم و نمیتونم دقق بگویم که از کدوم یکی میتونه باشه. در مورد ویرایش کدهای قالب هم طبق نیاز چندین باز کدها را تغییر داده ام و به هون دلیل دقیق نمی تونم حدس بزنم که کدوم کد روش تاثیر گذاشته.

در قسمت کدهای مربوط به .post-content هم text align وجود نداره.

خب اگه می خواید مشکل حل شه باید یکی یکی پلاگین های که اخیر نصب کردید چند دقیقه غیر فعال کنید  ,ببنید آیا مشکل حل میشه یا خیر. و اگه حل نشد برید قسمت استایل چک کنید بببنید از کجا تگ p استایل text-align گرفته .

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...

منم هم همین مشکل رو دارم اما شدیدتره. به این صورت که ویرایشگر متن کلا از کار افتاده: نه فونت عوض میشه نه اندازه ش نه وسط چینش. البته این مشکل اصلا در المان سربرگ وجود نداره.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...