رفتن به مطلب

ایجاد ستون کناری برای نقشه مناطق

پست های پیشنهاد شده

سلام،

من یه نقشه openstreetmap رو با استفاده از فایل های kml توی وردپرس فراخوانی کردم.

تعداد نقشه ها زیاد هست (حدود 30 نقشه) چون مناطق مختلفی رو برای نمایش داریم.

میخوام یه ستون کناری برای نقشه ایجاد کنم تا با کلیک روی هر عنوان به مختصات مدنظرم برم، هرچی با html انجام میدم لینک ها رو بدرستی اعمال نمیکنه و نمیتونم نقشه ها رو به صورت صحیح فراخوانی کنم.

ممنون میشم راهنماییم کنید.

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Ehsan Np گفته است :

سلام،

من یه نقشه openstreetmap رو با استفاده از فایل های kml توی وردپرس فراخوانی کردم.

تعداد نقشه ها زیاد هست (حدود 30 نقشه) چون مناطق مختلفی رو برای نمایش داریم.

میخوام یه ستون کناری برای نقشه ایجاد کنم تا با کلیک روی هر عنوان به مختصات مدنظرم برم، هرچی با html انجام میدم لینک ها رو بدرستی اعمال نمیکنه و نمیتونم نقشه ها رو به صورت صحیح فراخوانی کنم.

ممنون میشم راهنماییم کنید.

وقت بخیر

برای هر یک از اون نقشه ها یک ای دی بدین 

بر فرض مثال برای نقشه ی اولی به شکل زیر ای دی بدین

id="milad"

بعد با تگ ای هر جا که اون نقشه رو میخواین صدا کنین href رو #milad قرار بدین تا به درستی انجام بشه

موفق باشید

لینک به ارسال
در هم اکنون، miladalizadeh گفته است :

وقت بخیر

برای هر یک از اون نقشه ها یک ای دی بدین 

بر فرض مثال برای نقشه ی اولی به شکل زیر ای دی بدین

id="milad"

بعد با تگ ای هر جا که اون نقشه رو میخواین صدا کنین href رو #milad قرار بدین تا به درستی انجام بشه

موفق باشید

بزرگوار فکر میکنم در رابطه با مدل نقشه، درست توضیح ندادم.
شما به وبسایت مبین نت مراجعه کنید، بخش مناطق تحت پوشش مبین نت (mobinnet.ir/coverage) من همچین چیزی رو دارم پیاده سازی میکنم؛ منتها توی ستون کناری وقتی لینک قرار میدم، بدرستی کار نمیکنه و عملکرد صحیحی رو نداره که نقشه روی مختصات مدنظر من بره و همین مسئله مشکل من هست.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...