رفتن به مطلب

کد های تبلیغات

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید

بنده قصد دارم کد های تبلیغاتی تو قالبم بزارم ولی در اون قسمت های که طراحی کردم برای نمایش تبلیغات ، کد اجرا نمیشه در صورتی که اخر کد ها قبل تگ body میزارم کد تبلیغات اجرا میشه ، مشکل از چی میتونه باشه ؟

لینک به ارسال
در 10 دقیقه قبل، hassan.0152 گفته است :

سلام خسته نباشید

بنده قصد دارم کد های تبلیغاتی تو قالبم بزارم ولی در اون قسمت های که طراحی کردم برای نمایش تبلیغات ، کد اجرا نمیشه در صورتی که اخر کد ها قبل تگ body میزارم کد تبلیغات اجرا میشه ، مشکل از چی میتونه باشه ؟

وقت بخیر

صد در صد بین یک دستور یا یک کلاس دیگه ای قرار میدین که به درستی اجرا نمیشه

اگر با کد های قابلتون به صورت کامل آشنایی دارین دستورات رو بخونین ببینین با کدوم تگ باز شده و با کدوم تگ بسته شده سپس بعد از تگ بسته کد خودتونو قرار بدین | در این صورت به درستی کار میکنه  و اگرم استایلتون inline هستش کد رو داخل همون بخش html قرار بدین اگرم inline نیستش بهش کلاس بدین و در فایل style.css خود کد های  css مربوطه رو قرار بدین 

اگه متوجه عرایض بنده نشدین کد تبلیغات + فایل مربوطه +محل قرار گیری تبلیغات رو اینجا یا در خصوصی ضمیمه کنید و مسیر رو هم مشخص کنین تا واستون جایگزین کنم

موفق و سربلند باشید

ویرایش شده توسط miladalizadeh
لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، miladalizadeh گفته است :

وقت بخیر

صد در صد بین یک دستور یا یک کلاس دیگه ای قرار میدین که به درستی اجرا نمیشه

اگر با کد های قابلتون به صورت کامل آشنایی دارین دستورات رو بخونین ببینین با کدوم تگ باز شده و با کدوم تگ بسته شده سپس بعد از تگ بسته کد خودتونو قرار بدین | در این صورت به درستی کار میکنه  و اگرم استایلتون inline هستش کد رو داخل همون بخش html قرار بدین اگرم inline نیستش بهش کلاس بدین و در فایل style.css خود کد های  css مربوطه رو قرار بدین 

اگه متوجه عرایض بنده نشدین کدت تبلیغات + فایل محل قرار گیری تبلیغات رو اینجا یا در خصوصی ضمیمه کنید و مسیر رو هم مشخص کنین تا واستون جایگزین کنم

موفق و سربلند باشید

خیلی ممنون ، مشکل پیدا کردم با Minify JavaScript مشکل داره وقتی Minify JavaScript از افزونه wp-rocket غیرفعال میکنم تبلیغات نمایش داده میشه و وقتی فعال میکنم کد نمایش داده نمیشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...