رفتن به مطلب

ریسپانسیو کردن مجموعه عکس

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید

میخواستم ببینم اگر بخوام این مجموعه عکس بالا رو توی موبایل به همین صورت و ترتیب نشون بدم چیکار باید بکنم؟ یعنی سایزشون کوچیک بشه به جای این که به هم ریخته بشن و از حالت خطی در بیان.

87b20c7b-84b9-4dbe-841e-a1ab5552b429.png.c605c339ce38815fb9cf5670c215c7c8.png

لینک به ارسال
در 19 دقیقه قبل، pouria7777 گفته است :

سلام خسته نباشید

میخواستم ببینم اگر بخوام این مجموعه عکس بالا رو توی موبایل به همین صورت و ترتیب نشون بدم چیکار باید بکنم؟ یعنی سایزشون کوچیک بشه به جای این که به هم ریخته بشن و از حالت خطی در بیان.

87b20c7b-84b9-4dbe-841e-a1ab5552b429.png.c605c339ce38815fb9cf5670c215c7c8.png

وقت بخیر

میتونین از مدیا کوئری استفاده کنین و استایل مورد نظرتون رو توی هر پیکسلی بهش تعریف کنین

لینک به ارسال

به کدتون نگاه کردم اگه به شکل زیر تغیر بدین درست میشه

در مسیر wp-content/uploads/fvm/out فایل header-5da38142-1533424607.min.css رو ادیت کنین و در خط یک دنبال کد زیر بگردید

.sidebar a{
	color: #282828;
}

کد زیر رو در کد بالا جایگزین کنید 

display: table-cell;

در نتیجه کدتون باید به شکل زیر باشه 

.sidebar a {
    color: #282828;
    display: table-cell;
}

موفق باشید

ویرایش شده توسط miladalizadeh
لینک به ارسال

میلاد جان با موبایل تست نکردم ولی پنجره لپتاپ رو کوچیک میکنم مشکل حل شده . دستت درد نکنه مرد فعال این روزای انجمن :)

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، pouria7777 گفته است :

میلاد جان با موبایل تست نکردم ولی پنجره لپتاپ رو کوچیک میکنم مشکل حل شده . دستت درد نکنه مرد فعال این روزای انجمن :)

درود

توی موبایل هم مشکلی نخواهد داشت اگرم مشکلی بود کد مدیا کوئریشو مینویسم بهتون ارسال میکنم

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...