رفتن به مطلب

وجود خطا در sitemaps گوگل وبمستر

avaaa

پست های پیشنهاد شده

در ۱ ساعت قبل، avaaa گفته است :

چرا وردپرسه

خوب الان به یه سری فایل aspx که مربوط به ASP.NET میشه گیر داده میگه اینا وجود نداره در صورتی که هیچقوت نمیتونه توی سایت وردپرسی وجود داشته باشه چون وردپرس همون طور که میدونید بر پایه PHP هست.

دامنه فعلی قبلا روش سایت دیگه ای بوده؟

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، avaaa گفته است :

بله درست میفرمایید.

روی این دامنه قبلا سایت دیگه بوده اما اون هم وردپرس بوده

حالا در هر صورت به شکل پرسش و پاسخ نمیشه کاری انجام داد باید بررسی بشه تک تک ارورهای 404 تا ببینیم هر کدوم رو باید چکار کرد.

لینک به ارسال
در در 8/7/2018 at 11:55، avaaa گفته است :

با خطاهای 404 URLErrors چیکار کنم؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

2.png

سلام وقت تون بخیر.

1. Show روی 500 تنظیم کنید و بعد همه لینکهای 404 رو انتخاب کنید و mark as fixed بزنید.

2. بعد از چند روز، برگردید به همین قسمت و ببینید چندتا از لینکهای 404 هنوز هستند و رفع نشدن و روی هر لینک کلیک کنید

پنجره ای باز میشه که تب linked from داره. این تب به شما میگه به این صفحه 404 ، از چه صفحاتی لینک داده شده. اینکه این صفحات هنوز 404 باشند به این دلیل هست که از جایی دارن لینک میگیرن.

بعد از اینکه فهمیدید از چه صفحاتی لینک میگیرن، لینک رو از اون صفحات پاک کنید و باز دوباره mark as fixed بزنید.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
در در 8/8/2018 at 11:26، mehran-b گفته است :

حالا در هر صورت به شکل پرسش و پاسخ نمیشه کاری انجام داد باید بررسی بشه تک تک ارورهای 404 تا ببینیم هر کدوم رو باید چکار کرد.

منم تقریبا آدرس چند دسته را تغییر دادم و الان تو گوگا وب مستر برام 133 عدد خطای 404 می آره. باید کاری بکنم یا خودش درست خواهد شد؟ چون الان دو هفته‌ای هم هست که نرخ پرش سایتم از 2 درصد رفته به 54درصد. واقعا کلافه شدم که چرا این اتفاق افتاد

لینک به ارسال
در 17 دقیقه قبل، miraziz گفته است :

منم تقریبا آدرس چند دسته را تغییر دادم و الان تو گوگا وب مستر برام 133 عدد خطای 404 می آره. باید کاری بکنم یا خودش درست خواهد شد؟ چون الان دو هفته‌ای هم هست که نرخ پرش سایتم از 2 درصد رفته به 54درصد. واقعا کلافه شدم که چرا این اتفاق افتاد

باید ارورها بررسی بشه تا علتشون مشخص بشه.

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

باید ارورها بررسی بشه تا علتشون مشخص بشه.

بررسی کردم. همشون مربوط به اون قضیه تغییر آدرس برخی دسته ها بود. یعنی نامک برخی دسته ها فارسی بود که من به کارکتر انگلیسی تغییر دادم. همه‌ی خطاها هم دقیقا مربوط به اون آدرس‌ها بود

لینک به ارسال
در هم اکنون، miraziz گفته است :

بررسی کردم. همشون مربوط به اون قضیه تغییر آدرس برخی دسته ها بود. یعنی نامک برخی دسته ها فارسی بود که من به کارکتر انگلیسی تغییر دادم. همه‌ی خطاها هم دقیقا مربوط به اون آدرس‌ها بود

آدرس فارسی روی انگلیسی ریدایرکت نشده؟

باید ریدایرکت میشده.

لینک به ارسال

نه ریدایرکت نکردم. باید ریدایرک کنم؟ چون آخه چندین آدرس هستند

بله باید ریدایرکت میشده هر چند تا که بوده باید ریدایرکت میشده.

چند وقته تغییر دادید؟

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، mehran-b گفته است :

چون تعداد انگار زیاده افزونه بهتره.

آقا مهران من اون خطاها را mark as fixed زده بودم. فکر کردم دوباره می تونم بهشون دسترسی داشته باشم. ولی الان دیگه در وب مستر تولز نیستند که بفهمم کدوم آدرس‌ها را باید ریدایرکت می کردم. امکان داره که بعد چند روز گوگل اون خطاها را نشون بده و درخواست رفع ارور را داشته باشه؟

لینک به ارسال

امکان داره که بعد چند روز گوگل اون خطاها را نشون بده و درخواست رفع ارور را داشته باشه؟

بله ممکنه.

گوگل حافظه قوی ای داره.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...