رفتن به مطلب

سوال درباره Page is mobile friendly گوگل

پست های پیشنهاد شده

سلام من برای سایتم قالب نسخه موبایل جداگانه نصب کردم الان Page is mobile friendly شده ولی تو قسمت نمایش درست نشون نمیده و این پیامو داده

Page partially loaded
Not all page resources could be loaded. This can affect how Google sees and understands your page. Fix availability problems for any resources that can affect how Google understands your page.
مثل اینکه ی سری از منابع رو نمیتونه بخونه قبلا هم رو قالب سایت همین مشکلو داشت این مشکل رو میشه حل کرد اگه حل نکنم رو سئو تاثیر میذاره؟
اسکرین رو پیوست کردم

s.JPG

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، radintaban گفته است :

چرا قالب جداگانه نصب کردید؟! مگه قابل سایتتون واکنشگرا (Responsive) نبود؟!

واکنشگرا بود ولی در حد استاندارد mobile friendly هم نبود این نسخه موبایل و تبلت توسط خود طراح قالب اصلی طراحی شده فک کنم اینکار خوب و استاندارد باشه چون اکثر سایت های معتبر الان قالب نسخه موبایل دارند مثل دیجی کالا

لینک به ارسال

من قالب سایت خودم رو تا حد امکان سعید کردم واکنشگرا کنم، کار خیلی سختی نیست درصدی کردن و شرطی کردن CSS های قالب که در موبایل و تبلت هم با ظاهری مناسب نمایش داده بشه

مطمئنا اگر رفع نشه ممکنه یکسری از مطالبتون رو نتونه بخونه... منطقی میاد که روی سئو تاثیر بزاره چون موبایل فرندلی بودن سایت خیلی اهمیت داره واسه گوگل

لینک به ارسال
در 22 دقیقه قبل، -HADI- گفته است :

اگر درستش نکنی حداقلش اینه بعد ی مدت توی تمام سرچ های موبایل حذف میشید! 

چطوری میشه درستش کرد میتونید راهنمایی کنید؟ مشکل از قالبه یا هاست؟

لینک به ارسال
در 36 دقیقه قبل، radintaban گفته است :

لینک سایتتونو بزارید بشه آنلاین دید مشکل کجاست

مشکل از پلاگین امنیتی بود الان درست نمایش میده ولی بازم چنتا مشکل داره 23 page resources couldn’t be loaded

آدرس سایت dideofogh.com

ms.JPG

ms2.JPG

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...
در در ۱۳۹۷/۵/۱۴ در 13:02، meysamamarlou گفته است :

مشکل از پلاگین امنیتی بود الان درست نمایش میده ولی بازم چنتا مشکل داره 23 page resources couldn’t be loaded

آدرس سایت dideofogh.com

ms2.JPG

سلام ببخشید این مشکل Page partially loaded رو منم دارم. شما راهی براش پیدا کردید؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...