رفتن به مطلب

yoast seo

kordmehrdad

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان 

من افزونه yoast seo رو نصب کرده ام اما مشکل اینجاست که در صفحه اولش میگه 

صفحه اصلی شما نمی‌تواند توسط موتورهای جستجو فهرست شود. این برای سئو بسیار بد است و باید رفع شود.

چجوری باید رفعش کنم

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، kordmehrdad گفته است :

سلام دوستان 

من افزونه yoast seo رو نصب کرده ام اما مشکل اینجاست که در صفحه اولش میگه 

صفحه اصلی شما نمی‌تواند توسط موتورهای جستجو فهرست شود. این برای سئو بسیار بد است و باید رفع شود.

چجوری باید رفعش کنم

وارد بخش تنظیمات و سپس خواندن شوید و تیک گذینه از موتورهای جستجو درخواست کن تا محتوای سایت را بررسی نکنند

را بردارید مشکلتون حل میشه

اگر باز مشکل حا نشد فایل robots.txt جدیدی بسازید و در ریشه وردپرس سایتتون بگذارید

لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...

سلام

من هم همین مشکل را دارم. تیک را از اول هم نزده بودم.

robot.txt هم به این صورت نشان داده می شود

User-agent: *

Disallow: /wp-admin/

Allow: /wp-admin/admin-ajax.php

ولی همچنان می گوید صفحه اصلی را نمی تواند فهرست کند.

لطفا راهنمایی کنید.

لینک به ارسال
  • 5 ماه بعد...
در در 11/12/2018 at 14:21، ared گفته است :

سلام

من هم همین مشکل را دارم. تیک را از اول هم نزده بودم.

robot.txt هم به این صورت نشان داده می شود

User-agent: *

Disallow: /wp-admin/

Allow: /wp-admin/admin-ajax.php

ولی همچنان می گوید صفحه اصلی را نمی تواند فهرست کند.

لطفا راهنمایی کنید.

سلام دوست عزیز؛

این مطلب رو بخون »

افزونه yoast seo قادر به آوردن وضعیت indexability سایت شما از ryte نیست

دومین مشکلی که شاید باید کلی دنبال آن بگردید تا بتوانید آن را پیدا کنید مشکل indexability است. اول از همه باید بدانید هر عملیاتی که برای سئو سایت خود انجام می دهید دارای یک زمان برای به ثبت رسیدن است. دقت کنید. برای اینکه سایت شما به خوبی در ryte قادر به شناسایی باشید اول از همه باید حداقل ۲ ماه از انتشار اولین مقاله شما سپری شده باشد. دومین مرحله باید در داخل سایت https://en.ryte.com اقدام به ثبت نام کنید.

برای این کار میتوانید از پیشخوان خود با زدن گزینه تحلیل کل سایت به وب سایت مذکور مراجعه کنید.

مشکل شناسایی اطلاعات سایت توسط ryte

بعد از ثبت نام و گذشت زمان ۱ تا ۲ ماه و انتشار مطالب به صورت منظم سایت ryte وب سایت شما را به خوبی ایندکس خواهد نمود مانند تصویر زیر :

یواست سئو ایندکس شدن سایت در ryte

نباید از همون اول که وب سایتتو راه اندازی میکنی انتظار داشته باشی افزونه یوهاست سئو، سایت شما رو ایندکس کنه. باید حداقل یک الی دو ماه بگذره بعدش توی این مدت هم باید حتما و حتما توی حوزه کاری خودتون شروع به تولید محتوا کنی. مقاله کپی رو هم کلا فراموش کنید گوگل چند هفته پیش توی توییتر الگوریتم فلوریدا را معرفی کرد که کار کلیش مقاله با سایت هایی که فقط چهارتا صفحه کپی درست کردن و با بک لینک اوردنش بالا. به قول آقای بیل گیتس توی سال 1996 "محتوا پاده شاه است"

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...