رفتن به مطلب

تنظیم تصویر اختصاصی هر پست

w.h.t

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان من یک مشکل در وردپرس دارم که نتونستم افزونه ای براش پیدا کنم . ممنون میشم راهنماییم کنید

من میخوام در ابتدا هر پستم یک تصویر بزرگ قرار بدم

نمونه:

https://digiato.com/article/2018/05/13/بررسی-فیلم-avengers-infinity-war-؛-اینجا-آخر-خطه/

ممنون میشم راهنماییم کنید

لینک به ارسال
در هم اکنون، فرهاد گفته است :

باید تصویر شاخص برای مطلب قرار بدین

تصویر شاخص که داره مطالبم . تصویر شاخص که در صفحه اصلی سایت هم نشون داده میشه . اما من میخوام این تصویر بزرگ فقط در صفحه خود مطلب نمایش داده بشه

تشکر از پاسختون

لینک به ارسال

صرفا جهت اطلاع مابقی دوستانی که قصد اینکار رو دارند

از این آموزش استفاده کردم:

https://mandegarweb.com/آموزش-افزونه-افزودن-تصویر-شاخص-دوم-به-یک-نوشته-در-وردپرس/

تشکر از همه

لینک به ارسال

در اصل شما دو تصویر شاخص میخواین که یکی در قیمت آرشیو نمایش بده و دیگر فقط در صفحه مطلب

در صفحه مطلب هم باید قبل از نوشته یا عنوان ظاهر بشه ؟

https://mandegarweb.com/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D8%AF%D9%86-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1-%D8%B4%D8%A7%D8%AE%D8%B5-%D8%AF%D9%88%D9%85-%D8%A8%D9%87-%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D9%88%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3/

لینک به ارسال
در 32 دقیقه قبل، فرهاد گفته است :

در اصل شما دو تصویر شاخص میخواین که یکی در قیمت آرشیو نمایش بده و دیگر فقط در صفحه مطلب

در صفحه مطلب هم باید قبل از نوشته یا عنوان ظاهر بشه ؟

https://mandegarweb.com/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D8%AF%D9%86-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1-%D8%B4%D8%A7%D8%AE%D8%B5-%D8%AF%D9%88%D9%85-%D8%A8%D9%87-%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D9%88%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3/

ببینید من از این آموزش تونستم عکسم رو قرار بدم . فقط الان دو مشکل هست . اونم این که:

1-

سایز تصویر رو چطوری تنظیم کنم . چون مثلا یک عکس 500*500 هست یکی 200*200 . میخوام کلا در یک سایز نمایش بده عکسها رو

2-

میخوام کلا قسمت هدر حذف بشه . چطوری اینکار رو بکنم؟

فانکشن:

<?php if (class_exists('MultiPostThumbnails')) : MultiPostThumbnails::the_post_thumbnail(get_post_type(), 'secondary-image'); endif; ?>
<?php get_header(); ?>
<div class="container">

اگه اینو حذف کنم کلا صفحم بهم میریزه:

<?php get_header(); ?>

ممنون

ویرایش شده توسط w.h.t
لینک به ارسال

در مورد نحوه عملکرد افزونه اطلاع دقیقی ندارم

بهتره از همون سایتی که معرفی کردم بپرسین که جواب درستی بگیرین

ولی برای اینکه عکس ها یکی بشن بهترین کار این هستش که قبل از آپلود کردن عکس ها رو در فتوشاپ ویرایش کنید و همه را در یک سایز  ذخیره کنید

هدر رو بخواین حذف کنیم باید همون کد رو بردارین ولی منو و خیلی چیزهای دیگه هم حذف میشن

دقیقا چه موردی رو میخواین حذف بشه

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، فرهاد گفته است :

در مورد نحوه عملکرد افزونه اطلاع دقیقی ندارم

بهتره از همون سایتی که معرفی کردم بپرسین که جواب درستی بگیرین

ولی برای اینکه عکس ها یکی بشن بهترین کار این هستش که قبل از آپلود کردن عکس ها رو در فتوشاپ ویرایش کنید و همه را در یک سایز  ذخیره کنید

هدر رو بخواین حذف کنیم باید همون کد رو بردارین ولی منو و خیلی چیزهای دیگه هم حذف میشن

دقیقا چه موردی رو میخواین حذف بشه

ممنون از پاسختون

این مشکلم که با جایجایی کد ها رفع شد و تونستم توی جای دلخواهم قرارش بدم

یه سوال دیگه هم دارم ممنون میشم جواب بدید

اگه بخوام تصویر شاخص دوم رو به عنوان بک گراند ثابت برای پست ها معرفی کنم باید چیکار کنم؟

لینک به ارسال

بکگراند پست ؟

اگر شما یه پست داشته باشین که بلندی اون اندازه یه مقاله باشه این تصویر میدونین چقدر باید کش بیاد و اصلا دیده نمیشه

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، فرهاد گفته است :

بکگراند پست ؟

اگر شما یه پست داشته باشین که بلندی اون اندازه یه مقاله باشه این تصویر میدونین چقدر باید کش بیاد و اصلا دیده نمیشه

تمامی پست های سایتم حد اکثر 10 خط توضیح + 1 تصویر شاخص دارند

همچنین بک گراند رو برای تمامی پست ها نمیخوام فعال کنم . فقط چند پست خاص

لینک به ارسال

:D راست میگی از این زاویه بهش نگاه نکرده بودم :D

خب شما برید داخل هاست و فایل single.php  رو باز کنی دو کلاس اصلی پست رو پیدا کن و یه استایل دیگه تعریف کن و تابع افزونه رو داخل اون قرار بده و بعد استایل پوزیشن ابسولوت بده بهش تا بک گرانده پست قرار بگیره

لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، فرهاد گفته است :

:D راست میگی از این زاویه بهش نگاه نکرده بودم :D

خب شما برید داخل هاست و فایل single.php  رو باز کنی دو کلاس اصلی پست رو پیدا کن و یه استایل دیگه تعریف کن و تابع افزونه رو داخل اون قرار بده و بعد استایل پوزیشن ابسولوت بده بهش تا بک گرانده پست قرار بگیره

برادر من برنامه نویس نیستم ک اینارو میگی بهم :D

هیچ کدومو نفهمیدم چی گفتی  :D

دستور بده لطفا!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...