رفتن به مطلب

در مورد عنوان پست ها

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

دوستان من یدونه سایت جدید باز کردم که هر چی پست میندازم تو گوگل کنار پستام بجای اسم سایتم مسنجر ایمو مینویسه تو عکسم نگاه کنید میبینید این مشکل از کجا میتونه باشه میشه راهنمایی کنید ممنون

111.thumb.jpg.51ad11b3ed9f21f054576012a9453963.jpg

لینک به ارسال

از افزونه yoast seo  استفاده میکنید؟

فایل header.php و function.php رو چک کنید ببینید این اسم وجود داره یا نه؟

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، فرهاد گفته است :

از افزونه yoast seo  استفاده میکنید؟

فایل header.php و function.php رو چک کنید ببینید این اسم وجود داره یا نه؟

سلام بله از افزونه یوست استفاده میکنم

این گزینه ها هم نگاه کردم همچین چیزی نیست

لینک به ارسال

اگر از قالب آماده استفاده میکنید میتونه داخل کدهاش نوشته باشه

برین داخل پستی که در تصویر هم نشان دادین بعد زیر کادر متن ها یه کادر برای افزونه یواست هستش ببینید داخل عنوان سئو چی نوشته؟ عکس بگیرین

لینک به ارسال

برین داخل پستی که در تصویر هم نشان دادین بعد زیر کادر متن ها یه کادر برای افزونه یواست هستش ببینید داخل عنوان سئو چی نوشته؟ عکس بگیرین

سلام اونجا هم هیچ مشکلی نداره

داداش فقط یه مشکل اینجاس که این افزونه یوست بعضی تنظیماتو روش انجام میدم این متاهاش تغییر نمیکنه انگار خراب شده نسخه های دیگشم میزنم اونارم اینجور میکنه حتی اون یکی افزونه سئو All in seo هم زدم اینجور شد از چی میتونه باشه این؟

لینک به ارسال

از نظر قالب مطمعنم هیچ مشکلی نداره چون تو سایت های دیگه هم استفاده میکنم این تغییر نکردن متاهای یوست معملوم میکنه که از خود افزونه سئو هستش ولی از کجا این افزونه رو صفر کنم تا درست شه از داخل خودش که بازگشت به حالت اولیه کردم بازم درست نشد

لینک به ارسال

من سایتتون رو چک کردم داخل سورس کد ها  همچین عنوانی ندیدم

دو حالت داره

1- احتمالا قبلا تنظیمات سئو عنوان به همون صورتی بوده که الان گوگل نشون میده و این میتونه کش گوگل باشه که اگر تغییر داده باشین خودکار تغییر میکنه

2- تنظیمات سئو وردپرس رو چک کنید ( کل افزونه یواست ) نباید برای عنوان ها بیشتر از دو تا متغییر استفاده شده باشه

یکی نام پست post%%  و بعدش  باید نام سایت بیاد  sitename%%

اگر این دو مورد نبود برید به خود صفحه مطلب شاید اونجا دستی عنوان سئو رو  نوشتین

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...