رفتن به مطلب
Homunculus

پنهان کردن قیمت 0 تومان Easy Digital Downloads

پست های پیشنهاد شده

سلام

زمانیکه قیمت های متغیر EDD (نه قیمت های تکی) رو صفر قرار می گیره به صورت 0 تومان نمایش داده میشه که اصلا جالب نیست. من دو نوع روش رو می خوام. یکی اینکه قیمت 0 تومان و خط تیره پشتش از طریق css یا هر روش دیگه ای پنهان شه و یا اینکه 0 تومان تبدیل به هر نوشته دیگه ای نظیر 'سفارش' شه. می خوام هر دو شونو داشته باشم که هر وقت نظرم عوض شد از اون یکی استفاده کنم.

من از طریق کد زیر تو function.php تونستم قیمت های 0 تومان تکی (نه متغیر) رو به هر اسمی که می خوام تغییر بدم اما واسه قیمت های متغیر جواب نمیده. اگه بتونید کد زیر رو طوری ویرایش کنید که بشه قیمت 0 تومان متغیر رو تغییر داد خیلی خوب میشه  :

/**
 * Easy Digital Downloads
 * Change the button text of a free download. Default is "Free - Add to Cart"
*/
function sumobi_edd_free_download_text_args( $args ) {
    // Enter the button text for a free download
    $free_download_text = 'Free download';
    $variable_pricing = edd_has_variable_prices( $args['download_id'] );
    if ( $args['price'] && $args['price'] !== 'no' && ! $variable_pricing ) {
        $price = edd_get_download_price( $args['download_id'] );
        if ( 0 == $price ) {
            $args['text'] = $free_download_text;
        }
    }
    return $args;
}
add_filter( 'edd_purchase_link_args', 'sumobi_edd_free_download_text_args' );

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط mdseven
      سلام
      ببخشید من تعداد زیادی محصول توی edd دارم
      بدلایلی سرور فایل محصولات دارم عوض میکنم و لینک محصولات تغییر میکنه
      چجوری میتونم بصورت کلی لینکارو تغییر بدم؟
      فرمت لینکا هم به اینصورته:
      لینک قدیمی:
      aaa.com/52673/file.zip
      لینک جدید:
      sss.com/new/file.zip

یعنی تا قبل از اسم فایل (دامین و اسلش و‌ عدد بعدش)با لینک جدید که میشه  sss.com/new جایگزین شه تو تمام لینکا
    • توسط alipoor69
      با سلام خدمت همه ی کاربران عزیز:
      بنده یک سایت فروش فایل دارم که محتوای صفحه اصلی از  افزونه EDD هست.
      حالا میخوام این افزونه و فایلهای فروشم باشه ولی محتوای من تو صفحه اصلیم دقیقا مطالبی باشه که تو قسمت نوشته های وردپرس ارسال میکنم.
      البته دوستان اگه امکان همچین کاری هست راهنمائیم کنید. با تشکر
    • توسط alimelody
      درود به شما 
      من میخوام توسط افزونه کتابخانه edd رو به گوگل درایو متصل کنم 
      و در انتهای کار به مشکل خوردم و هرکاری میکنم نمیتونم برطرفش کنم
      البته دست و پا شکسته فهمیدم که میگه آدرسی که در تنظیمات واسه ریدایرکت دادم درست نیست 

اما نمیدونم باید چه آدرسی بدم و اینکه اصن این آدرس برای چی هستش و چه کاریردی داره 
      ممنون میشم کمکم کنید 

• توسط soshiant
      سلام
      دوستان یه کمک خیلی مهم ازتون میخوام
      به طور پیش فرض تو سایت وقتی کاربر میخواد یه فایل خریداری کنه، به صفحه پرداخت که edd به صورت پیش فرض ساخته میره (همون صفحه ای که رسید و فاکتور و مبلغ کل رو داره و از مشتری ایمیل و مشخصات رو میخواد)

من میخوام تغییری تو این روند بدم. جوری که وقتی کاربر میخواد فایل رو بخره (تصویر 1)
      فاکتور و رسیدی که بعد از زدن روی دکمه پرداخت (تو سایت من اسمش دکمه بفرمایید هست) تو صفحه بعد میده رو میخوام تو همون صفحه و به صورت آژاکس نشون بده (تصویر 2 - با فتوشاپ درست کردم)

ینی منظورم اینه که بعد از زدن رو دکمه، بجای این که صفحه رسید و پرداخت تو یه پنجره جدید باز بشه، میخوام همونجا و به صورت آژاکس فاکتور رو نشون بده و با زدن رو دکمه پرداخت به بانک وصل بشه
      لطفا راهنماییم کنید خیلی مهمه برام

• توسط saifoori
      سلام . زمانی که روی دکمه دانلود یا خرید کلیک می شود روی دکمه یک دایره در حال چرخش نمایش داده می شود که بعد از چند ثانیه محصول به سبد خرید اضافه می شود و به صفحه ثبت نام یا پرداخت می رود  آیا میتوان مدت زمان این کار را افزایش یا کاهش داد یا کلا زمانی که کلیک می شود بدون لود ثانیه به صفحه سبد خرید رفت ؟
  • اضافه کردن...