رفتن به مطلب

مشکل در کد های php

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

شرمنده باز هم یه مشکل کوچک به وجود اومده و اون اینه که توی سایت validator.w3.org که رفتم سایتم رو انالیز نکرد دلیلش هم این کد php بود چون توش یه سری حروف که اسمش رو نمی دونم اومده بود مثل :

و این هم کد php هست که دارم استفاده می کنم :

<?php
$my_query = new WP_Query('orderby=comment_count&showposts=5');
while ($my_query->have_posts()) : $my_query->the_post();$do_not_duplicate = $post->ID;
?>

خواهشا این رو اصلاح کنید. ( php یک کلمه هم سر در نمیارم )

ممنون

ویرایش شده توسط Saeed Fard
لینک به ارسال

این کد فکر کنم 5 تا از کامنت ها رو نشون میده .

تو validatior.w3 میگه که یک کلمه ای توی خط 267 کد های اچ تی ام الت هست که توی utf-8 وجود نداره . اونو باید اصلاح کنید تا آنالیز انجام بشه .

البته این از روی حدس گفتم . بازم چک کنید نتیجه رو بگید

لینک به ارسال

سايت مورد نظر هموني كه تو امضاتون هستش ، هست ؟؟

ربطي به اين كد كه قرار داديد نداره ، توي قسمت مطالب اخير و محبوبترين سايتتون محدوديدت كاركتر وجود داره كه محدوديت تايتل رو با كاركتر � تموم ميكنه كه اين كاركتر از نظر يونيكد مشكل داره و به همين دليل مشكل يونيكد از سايتتون گرفته ميشه ..

موفق باشيد ../.

لینک به ارسال

بی احترامی نشه ها، خیلی زحمت کشیدید به این نتیجه رسیدید واقعا ممنون اما این رو خودم میدونستم . ( منظورم با آقای مجید بود )

ویرایش شده توسط mahdi
لینک به ارسال

خوب اگه من بخوام محدودیت کاراکتر ها رو بردارم؟ چی کار کنم؟ توی همون کد بالا منظورمه ( اخه من php اصلا سر در نمیارم ).

لطفا همون رو خدتون ویرایش کنید.

لینک به ارسال

شرمنده استاد مهدی . آخه همچین گفتید اصلا بلد نیستم که گفتم از base توضیح بدم :D

لینک به ارسال

بلند صلوات بفرست حلش کردم :

<?php
$my_query = new WP_Query('orderby=comment_count&showposts=5');
while ($my_query->have_posts()) : $my_query->the_post();$do_not_duplicate = $post->ID;
?>
<div class="fblock">
<?php boxim() ?>

<h3><a href="<?php the_permalink() ?>" title="<?php the_title(); ?>"><?php echo substr($post->post_title,0); ?></a></h3>
<p> <?php the_content_rss('', TRUE, '', 10); ?> </p>

</div>
<?php endwhile; ?>
</div>

لینک به ارسال

سلام

نمیدونم چطور برای شما حل شد اما، مشکل از تابع substr هست که باید با تابع mb_substr جایگزین بشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...