رفتن به مطلب

مشکل با پلاگین XML Sitemap

پست های پیشنهاد شده

سلام من یک صفحه رو از طریق yoast نو ایندکس کردم تو robots هم disallow کردم ولی پلاگین xml sitemap اون برگه رو به گوگل معرفی کرده و الان مشکل ایجاد شده

تو این آدرس هست https://dideofogh.com/sitemap-pt-page-2018-04.xml

این برگه https://dideofogh.com/register-complaints

لینک به ارسال

سلام و درود @meysamamarlou

کد زیر رو داخل فایل functions.php قالب فعال سایتون قرار میدید و جای 777 آیدی اون برگه رو مینویسید.

add_filter('wpseo_exclude_from_sitemap_by_post_ids', function() {

return array(777);

});

لینک به ارسال
در 43 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

سلام و درود @meysamamarlou

کد زیر رو داخل فایل functions.php قالب فعال سایتون قرار میدید و جای 777 آیدی اون برگه رو مینویسید.

add_filter('wpseo_exclude_from_sitemap_by_post_ids', function() {

return array(777);

});

فایل functions.php دیکد شده(ioncube) چیزی اضافه کنم سایت کلا بالا نمیاد راه دیگه ای نداره؟

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، meysamamarlou گفته است :

فایل functions.php دیکد شده(ioncube) چیزی اضافه کنم سایت کلا بالا نمیاد راه دیگه ای نداره؟

پلاگین زیر رو نصب و فعال کن.

yoast-seo-exclude-post-from-sitemap.zip

بعدش که فعال کردی برو توی ویرایش پلاگین ها این پلاگین رو انتخاب کن جای 777 آیدی برگه رو بذار.

لینک به ارسال
در 26 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

پلاگین زیر رو نصب و فعال کن.

yoast-seo-exclude-post-from-sitemap.zip

بعدش که فعال کردی برو توی ویرایش پلاگین ها این پلاگین رو انتخاب کن جای 777 آیدی برگه رو بذار.

متاسفانه بازم درست نشد مجبور شد sitemap خود yoast رو فعال کنم فقط بدیش اینه نمیشه priority تعیین کردم این مورد تو سئو خیلی تاثیر میذاره؟

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، meysamamarlou گفته است :

متاسفانه بازم درست نشد مجبور شد sitemap خود yoast رو فعال کنم فقط بدیش اینه نمیشه priority تعیین کردم این مورد تو سئو خیلی تاثیر میذاره؟

مگه نقشه ای که حرفشو زدید برای افزونه Yoast Seo نبود؟

لینک به ارسال
در 8 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

مگه نقشه ای که حرفشو زدید برای افزونه Yoast Seo نبود؟

نه گفتم ک پلاگین xml sitemap - تو قسمت محبوب ترین پلاگین ها هستش چون تنظیماتش کامل تره من اینو نصب و فعال کردم واس خود yoast رو غیرفعال کردم

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، meysamamarlou گفته است :

نه گفتم ک پلاگین xml sitemap - تو قسمت محبوب ترین پلاگین ها هستش چون تنظیماتش کامل تره من اینو نصب و فعال کردم واس خود yoast رو غیرفعال کردم

آها این پلاگین که شما میگی فک کنم توی صفحه تنظیماتش یه بخشی داره برای خارج کردن یه پست یا برگه یا دسته از نقشه.

تنظیمات رو مشاهده کردید؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...