رفتن به مطلب

درخواست کد ریدایرکت

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت همگی بخیر.

ما میخوایم دامنه سایتمون رو که ir هست رو به com تغییر بدیم (به خاطر تحریم های احتمالی گوگل)

حالا دامنه com رو خریدیم و سایت رو باهاش ست کردیم (تغییر دامنه رو به درستی انجام دادم) ولی الان دامنه قبلی روی که میزنم سایت باز نمیشه و فقط با دامنه جدید باز میشه!

هرچی سرچ کردم نحوه ریدایرکت دامنه فقط برای دامنه های دارای هاست بود که کد ریدایرکت رو باید بزارم تو فایل .htaccess .

الان من میخوام که همه لینک های سایتم که با دامنه قبلی باز میشد رو وقتی بزنم وارد همون لینک با دامنه جدید بشه.

یعنی به این صورت:

damane.ir/ashpazi

damane.com/ashpazi

کسی لینک بالایی رو وارد کرد تبدیل بشه به لینک پایینی.

ممنونم میشم راهنمایی کنید.

لینک به ارسال

میتونید از طریق سی پنل دامنه را پارک کنید و بعد موقع ادرس دهی اون را ریدایرکت بذارید باشه

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، نگار صادقی گفته است :

سلام وقت همگی بخیر.

ما میخوایم دامنه سایتمون رو که ir هست رو به com تغییر بدیم (به خاطر تحریم های احتمالی گوگل)

حالا دامنه com رو خریدیم و سایت رو باهاش ست کردیم (تغییر دامنه رو به درستی انجام دادم) ولی الان دامنه قبلی روی که میزنم سایت باز نمیشه و فقط با دامنه جدید باز میشه!

هرچی سرچ کردم نحوه ریدایرکت دامنه فقط برای دامنه های دارای هاست بود که کد ریدایرکت رو باید بزارم تو فایل .htaccess .

الان من میخوام که همه لینک های سایتم که با دامنه قبلی باز میشد رو وقتی بزنم وارد همون لینک با دامنه جدید بشه.

یعنی به این صورت:

damane.ir/ashpazi

damane.com/ashpazi

کسی لینک بالایی رو وارد کرد تبدیل بشه به لینک پایینی.

ممنونم میشم راهنمایی کنید.

وقت بخیر

این موردی که فرمودید نیاز به این داره که ادرس های ساب دومین هاتونو یکی یکی ریدایرکت کنین

برای این کار ابتدا وارد هاستتون بشین و ادرس اصلی که mysite.ir هستش رو به mysite.com ریدایرکت نکنین چون اونوقت ساب دومین هاتونو ریدایرکت کردنی به صفه ی اصلی ارجاع داده میشن ولی بقیه ی ساب دومین هاتونو یکی یکی به ادرس جدید ریدایرکت کنین به همون شکلی که خودتون توی توضیتون فرمودین 

اگه متوجه توضیحم نشدین خصوصی در ارتباط باشین تا کاملا راهنماییتون بکنم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...