رفتن به مطلب

معرفی قالب

پست های پیشنهاد شده

در 1 ساعت قبل، Mohammaddaw گفته است :

سلام ببخشید من سایتی میخوام درمورد کتاب نمونه سوال و فیلم اموزشی و بازی و نرم افزار اینا همش باهم باشه اگ قالبی اینجوری هست لطفا معرفی کنید

سلام

با نظر شخصی خودم و تجربه‌ای که داشتم میگم راه اندازی چنین سایتی (که همه چیزو با هم داخلش بریزید) اصلا کار درستی نیست و به دلیل بی هدف بودن نتیجه‌ی خوبی نمیده بتون.

اما در کل برای راه اندازی چنین سایتی می‌تونید از قالب‌های چند منظوره یا حتی تفریحی مجله‌ای استفاده کنید، سرچ کنید تو نت انواع و اقسامشو میاره براتون.

موفق باشید :)

ویرایش شده توسط Farshad
لینک به ارسال
در 18 دقیقه قبل، Farshad گفته است :

سلام

با نظر شخصی خودم و تجربه‌ای که داشتم میگم راه اندازی چنین سایتی (که همه چیزو با هم داخلش بریزید) اصلا کار درستی نیست و به دلیل بی هدف بودن نتیجه‌ی خوبی نمیده بتون.

اما در کل برای راه اندازی چنین سایتی می‌تونید از قالب‌های چند منظوره یا حتی تفریحی مجله‌ای استفاده کنید، سرچ کنید تو نت انواع و اقسامشو میاره براتون.

موفق باشید :)

سایت اصلیمو میخوام درباره کتاب باشه ولی مثلا فیلم اموزشی یا بازی های دلخواه و با نرم افزار بزارم 

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، Mohammaddaw گفته است :

سلام ببخشید من سایتی میخوام درمورد کتاب نمونه سوال و فیلم اموزشی و بازی و نرم افزار اینا همش باهم باشه اگ قالبی اینجوری هست لطفا معرفی کنید

وقت بخیر

اینکه می فرمایید میخواهید سایتی داشته باشید که نمونه سوال و فیلم آموزشی و بازی و نرم افزار توش قرار بدین، همچین چیزی اصلا کار درستی نیست و هر قالبیم که انتخاب کرده باشید نیاز به ویرایش داره

چون برای بخش دانلود بازی و نرم افزار نیاز به باکس دانلود | باکس مشخصات | رمز عبور فایل زیپ و .... دارید و برای فیلم آموزشی نیز نیاز به ارائه ی ویدیو در چندین فرمت مختلف دارید و برای نمونه سوال هم یه باکسی نیاز دارید که توضیحات لازم در مورد نمونه سوال رو توی اون باکس قرار بدین که عملا بخواید اینارو یک جا گرداوری کنید نیاز به کد نویسی داره که هر سه باکس توی قالبتون اعمال بشه و یه شرطی بهش قرار داده بشه که در صورت خالی بودن هر کدوم از باکس ها، اون باکس رو هیدن کنه و نشون نده

اصولیش اینه که موضوع اصلیتونو انتخاب کنید و نسبت به اون موضوع قالبتون رو انتخاب کنید بعد بخش های دیگه ای رو هم با کد نویسی بهش اضافه کنید و یا یه قالبیو انتخاب کنید و از همون ابتدا روش کار بشه و همه ی این باکسا با سلیقه ی شما بهش اضافه بشه

اگر سوالی داشتید بفرمایید تا دقیق تر راهنماییتون کنم

ویرایش شده توسط miladalizadeh
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...