رفتن به مطلب

سوال در مورد گرفتن بک لینک

dreamsss2011

پست های پیشنهاد شده

درود به دوستان گرامی

امیدوارم حالتون خوب باشه

من میخواستم برای این وب سایت خدماتی بک لینک بگیرم » caspian98.com حالا بعد از بررسی کلمات کلیدی مهم به دوتا سایت رسیدم »

rankarank. com و statgaga. com ... این دو به یک آدرس مشابه ریدایرکت میشن ... میخواستم بدونم چطوری میشه از اینا بک لینک گرفت ؟ و اینکه برای این سایت خدماتی شما چه سایت هایی رو می تونید پیشنهاد بدید.

از پاسخگویی شما سپاسگذارم.

لینک به ارسال

در مورد خرید قک لینک شما باید قدرت خود سایت لینک دهنده رو بررسی کنید و ببینید چه قدرتی دا ه و آیا میتونه برای شما مفید باشه یا نه

شما باید هدفتون رو مشخص کنید که از بک لبنک چی میخواین

بدست آوردن قدرت یا بازدید؟

لینک به ارسال
در 23 ساعت قبل، فرهاد گفته است :

در مورد خرید قک لینک شما باید قدرت خود سایت لینک دهنده رو بررسی کنید و ببینید چه قدرتی دا ه و آیا میتونه برای شما مفید باشه یا نه

شما باید هدفتون رو مشخص کنید که از بک لبنک چی میخواین

بدست آوردن قدرت یا بازدید؟

سپاسگذارم دوست گرامی

میدونید سایت خدماتی مشتری میخواد

و ده سایتی که در کلمات کلیدی این زمینه کاری بررسی کردم این سایت هارو معرفی کرده بود بعنوان اولین معرفی کننده ... و الان باید برای این سایت بک لینک بگیرم ... این دو سایت که گفتم رو کسی می تونه راهنمایی کنه چطوری میسه بک لینک گرفت ...

و سایت هایی که برای این زمینه کاری اگر از دوستان تجربه داره لطفا معرفی کنند .

چون واجب هست و ممنون میشم کمک کنید.

سپاس از شما.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام وقت تون بخیر

در مورد لینکسازی 2تا نکته رو بنظرم بدونید خیلی بهتون کمک میکنه:

• یکی زمان و مدت زمان لینک سازی هست.
    روند لینکسازی تون اگه شبیه یه خط سینوسی باشه طبیعی بنظر میرسه. یعنی مثلا هفته اول 2 لینک ایجاد کنید هفته دوم 4 لینک هفته سوم 6 لینک هفته چهارم 9 لینک هفته پنجم 7 لینک هفته ششم 5 لینک هفته هفتم 8 لینک هفته هشتم 5 لینک و...
  • یکی هم اینکه حتما نگاه کنید سایتی که میخواید ازش لینک بگیرید، اسپم اسکورش چنده و ومهم تر اینکه در حال حاضر ایا به بیش از 30 سایت دیگه هم لینک داده؟
    اگه داده، مورد مناسبی برای لینکسازی نیست!
لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...
  • 4 هفته بعد...
در در 7/22/2018 at 08:43، hesamkj گفته است :

سلام وقت تون بخیر

درود دوست گرامی از پاسخگویی شما و راهنماییتون سپاسگذارم.

لینک به ارسال
در در 8/19/2018 at 11:11، homa92 گفته است :

پیشنهاد میکنم از رپرتاژ استفاده کنیی و از سایت های معتبر استفاده بک لینک بخرید البته اگر از نظر مالی براتون مقدور هست

درود و سپاسگذارم از شما

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...