رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام و وقت بخیر

همیشه تعداد 2 افزونه نشان میده تو مدیریت وردپرس روی گزینه چرخشی آپدیت یا گزینه بروزرسانی ها در تب پیشخوان که نیاز به آپدیت دارن ولی وقتی مراجعه میکنم به قسمت آپدیت افزونه ها هیچ چیزی برای آپدیت نیست و امروز عدد 3 را نشان میده که باز هم چیزی برای آپدیت نمیاره

لطفا راهنمایی کنید مشکل از چیه یا ممکن از چه چیزی باشه

چک کردم ببینم افزونه های دیگه اختلال ایجاد کردن یا نه ولی مشکل از سایر افزونه ها نبود شاید خود وردپرس مشکل داره که آخرین نسخه هم هست اگر اینطوره باید اکثرا این مشکل را داشته باشند

لینک به ارسال
در 24 دقیقه قبل، mohammad_mh گفته است :

سلام و وقت بخیر

همیشه تعداد 2 افزونه نشان میده تو مدیریت وردپرس روی گزینه چرخشی آپدیت یا گزینه بروزرسانی ها در تب پیشخوان که نیاز به آپدیت دارن ولی وقتی مراجعه میکنم به قسمت آپدیت افزونه ها هیچ چیزی برای آپدیت نیست و امروز عدد 3 را نشان میده که باز هم چیزی برای آپدیت نمیاره

لطفا راهنمایی کنید مشکل از چیه یا ممکن از چه چیزی باشه

چک کردم ببینم افزونه های دیگه اختلال ایجاد کردن یا نه ولی مشکل از سایر افزونه ها نبود شاید خود وردپرس مشکل داره که آخرین نسخه هم هست اگر اینطوره باید اکثرا این مشکل را داشته باشند

در پیشخوان آیکن آپدیت تمامی آپدیتها رو نشون میده، آپدیت خود وردپرس، افزونه ها و قالبهای موجود 

احتمالا برای قالبهاست.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...