رفتن به مطلب

تغییر سایز تصاویر شاخص

پست های پیشنهاد شده

سلام

مشکل عجیبی یک سایت وردپرسی داره!! تغییر سایز تصاویر شاخص

تقریبا تمام تصاویر شاخص پستها سایزشون عوض شده ، بالای 90درصد تصاویر شاخص (356 * 200) شدن (سایز جدید ساخته نشده روی همون فایل اصلی جایگزین شده). تعدادی هم 350 * 200

موضوع جالبتر برخی تصاویر حتی اسمشون هم عوض شده و اسم فایل از عنوان پست گرفته شده.

چون نمایش تصاویر شاخص در سایز کوچیک بوده کسی متوجه این موضوع نشده. با تغییر صفحه اصلی و نوع نمایش پستها متوجه این موضوع شدم.

یکی از پلاگینهایی که غیرفعال کردم wp super cashe بود. تمام قالب رو سرچ زدم سایز جدیدی برای قالب تعریف نشده بود (add_image_size)

پلاگینهای دیگه هنوز بر روی سایت فعاله مثل Shortcodes Ultimate , TinyMCE Advanced و برخی پلاگینهای معمول که بعید میدونم از اونها باشه

طی این دو هفته که سایت دست بنده است تغییری در سایز تصاویر رخ نداده.

دوستان مجرب آیا تابحال با اینچین موضوعی برخورده بودید؟ 

لینک به ارسال

سلام

شما میتونید با جایگزین کردم فایل قالب با همین نسخه یا نسخه جدیدتر این مشکل را حل کنید.

اگر بعد از این کار مشکل حل نشد یک بار هم از این افزونه استفاده کنید تا سایز ها مجدد نوشته بشه.

Regenerate Thumbnails

لینک به ارسال

متوجه سوال نشدید.

هنوز عامل بوجود اومدن این مشکل مشخص نشده. صدها پست با تصاویر در سایزهای مختلف و بزرگ تبدیل به تصاویر با سایز 356*200 شدند. 

در قالب کدی پیدا نشد که کار ریسایز رو انجام بده، به نظر میرسه کار پلاگینها باشه

چرا باید پلاگینی چنین کاری انجام بده، اون هم replace کردن بر روی تصویر اصلی!! یعنی دیگه به هیچ عنوان به تصاویر با سایز واقعی دسترسی نیست.

همچنین برخی تصاویر اسمشون عوض شده، چون پستها فارسی هستن اسم فایل به فارسی اصلا خوب نیست. مثلا ( http://sample.com/wp-content/uploads/2018/06/عنوان-پست.jpg ) 

افزونه ای که معرفی کردین برای زمانهایی است که شما قالب جدید ساختین و در اون سایز تصویر جدید تعریف کردین که صحبت ما این نیست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...