رفتن به مطلب

موضوعات سایت در سایدبار

پست های پیشنهاد شده

سلام

من میخوام یه نوع منوی موضوعات در سایدبارم بزارم ، اما نمیدونم چطوری ( مثل سایت دلگرم و بیتوته )

از طریق گذاشتن تصاویر موضوعی هم امتحان اکردم اما نه تنها خوب درنیومد بلکه یه سری اشکلات هم داشت ، مثلا بین این تصاویر فاصله میوفته و به طور کلی شبیه منویی که میخوام نمیشه!!!)

0-4.png

www.poyeh.com

اگه میشه راهنمایی کنید

ممنون

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز برای این مورد نیاز هستش کمی با کد نویسی آشنایی داشته باشید تا بتونید استایل مورد نظر رو پیاده کنید ، برای تصاویر دسته ها که میتونید از افزونه هایی که برای دسته بندی امکان تصویر شاخص اضافه میشه رو استفاده کنید ، سپس نیاز به کدنویسی هستش که در قسمت مورد نظر شما و استایل مد نظر شما دسته بندی ها نمایش داده بشه .

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، وردپرس فارسی گفته است :

سلام

دوست عزیز برای این مورد نیاز هستش کمی با کد نویسی آشنایی داشته باشید تا بتونید استایل مورد نظر رو پیاده کنید ، برای تصاویر دسته ها که میتونید از افزونه هایی که برای دسته بندی امکان تصویر شاخص اضافه میشه رو استفاده کنید ، سپس نیاز به کدنویسی هستش که در قسمت مورد نظر شما و استایل مد نظر شما دسته بندی ها نمایش داده بشه .

خیلی ممنون از کمکتون

کدنویسیش چطوره ، آسونه یا سخت؟

خودم میتونم از یه جا تهیه کنم کدش رو؟ از افزونه مگامنو میتونم استفاده کنم؟ یا باید به یک کدنویس بگم این کارو برام انجام بده؟

لینک به ارسال

از کتابخانه وردپرس استفاده کنید

https://developer.wordpress.org/reference/functions/wp_list_categories/

مثلا کد زیر

<ul>
    <?php wp_list_categories( array(
        'orderby'    => 'name',
        'show_count' => true,
        'exclude'    => array( 10 )
    ) ); ?> 
</ul>

تمام دسته بندی های سایتت رو لیست میکنه

کافیه به همین استایل بدی. البته کلی آرگومان داره میتونی دلخواه کنی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...