رفتن به مطلب

دو سوال مهم درمورد سایت وردپرسی

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز

من دو تا سوال داشتم

۱. چطوری میتونم وقتی توی سایت اصلیم جستجو میزنند، نتایج از زیر دامنه م هم نمایش داده بشه؟ یعنی چطور سرچ دامنه اصلی را به زیر دامنه هم متصل کنم

۲. چطور میتونم مطالب از زیر دامنه م هم رو توی سایت اصلیم نمایش بدم؟ مثل کاری که مجله های اینترنتی (دیجیاتو و ...) انجام میدن.

بسیار سپاسگزارم

لینک به ارسال

سلام

ببینید اگه داخل ساب دامین یک سایت مجزا داشته باشید برای اینکه بتونید داخل جستجوی سایت اصلی از اون هم مطلب بگیرید باید یه مقداری کدنویسی کنید. اگه هر دو سایت روی یک سرور باشن می تونید به اون یکی دیتابیس وصل بشین و جستجو رو از اون هم انجام بدین یا api بنویسید.

لینک به ارسال

بسیار ممنونم از راهنمایی تون 

بله دقیقا هر دو مجزا و روی یک هاست هستند، میشه بفرمایید چطور میتونم بهم دیگه وصلشون کنم؟ آیا افزونه ای وجود داره؟ 

من دانش ابتدایی از کدنویسی دارم اگر راهنمایی بفرمایید. 

لینک به ارسال

موردی که شما مد نظر دارید افزونه خاصی براش وجود نداره. نیازه که کدنویسی انجام بشه. اگه یه مورد عمومی بود می تونستید افزونش رو پیدا کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...