رفتن به مطلب

ایندکس منفی و عدم رشد ایندکس سایت

ariannuts

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من یک سایت در زمینه خشکبار دارم، گوگل هر روز به خوبی به سایت من سر می زد و همه محتوای من رو ایندکس می کرد، امتیاز سایت من هر روز در حال افزایش بود تا این امتیاز به 2100 رسید، مشتریان خوبی هم داشتم، اما مدت یک ماه هستش که ایندکس سایت رشدی نمی کنه و من هر روز محتوای جدید میذارم به گوگل معرفی می کنم اما باز هم ایندکس رشد نمی کنه و حتی از برخی پیشنهاد های گوگل هم حذف شدم.

جالبه بدونید که محتوای تکراری ندارم، هاستم قبلا آلمان بود گفتن باید عوض کنی خوب میشه عوض کردم ایرانی خریدم اما بازم فرقی نکرد، عنوان سازی، خبر نویسی و حتی لینک بیلدینگ داخلی هم به خوبی و درست انجام میشه!!

فقط من یک اشتباه کرد اونم این بود که یک سایت زعفران طراحی کردم و دوتا سایت رو بهم لینک دادم، مشکلات از اونجا برای من شروع شد، با این که لینک ها رو برداشتم و اخبار رو دوباره به گوگل معرفی کردم اما بازم درست نشد.

میشه راهنمایی کنید دیگه می تونه از چی باشه؟

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...
در در 7/4/2018 at 20:00، ariannuts گفته است :

سلام دوستان

من یک سایت در زمینه خشکبار دارم، گوگل هر روز به خوبی به سایت من سر می زد و همه محتوای من رو ایندکس می کرد، امتیاز سایت من هر روز در حال افزایش بود تا این امتیاز به 2100 رسید، مشتریان خوبی هم داشتم، اما مدت یک ماه هستش که ایندکس سایت رشدی نمی کنه و من هر روز محتوای جدید میذارم به گوگل معرفی می کنم اما باز هم ایندکس رشد نمی کنه و حتی از برخی پیشنهاد های گوگل هم حذف شدم.

جالبه بدونید که محتوای تکراری ندارم، هاستم قبلا آلمان بود گفتن باید عوض کنی خوب میشه عوض کردم ایرانی خریدم اما بازم فرقی نکرد، عنوان سازی، خبر نویسی و حتی لینک بیلدینگ داخلی هم به خوبی و درست انجام میشه!!

فقط من یک اشتباه کرد اونم این بود که یک سایت زعفران طراحی کردم و دوتا سایت رو بهم لینک دادم، مشکلات از اونجا برای من شروع شد، با این که لینک ها رو برداشتم و اخبار رو دوباره به گوگل معرفی کردم اما بازم درست نشد.

سلام دوست گرامی

ببینید تک تک مسائلی ک بیان کردید نیاز به بحث داره و نمیشه کلی نظر داد. من چندتاش را این جا توضیح میدهم/

این که گفتند هاست را باید از آلمان به ایران منتقل کنی راه حل این قضیه نیست.

• موقعی هاست رو تغییر می دهند که مثلا
  • تحریم
  • up time پایین 
  • قطعی مداوم
  • کندی هاست
  • مشکلات امنیتی 
  • و.........

ولی برای ایندکس کسی این کار را نمی کنه

اما برای ایندکس شدن یا نشدن:

اول از هم این فایل ها را نگاه کنید که البته با توجه به نوع سرور و سایتتون نکات دیگه ای هم هست اما با یک تقریب اولیه :

• robots.txt
  • htaccess

مثلا اگر php هستید سایتتون و کد زدن user-agent ها را باید یک بررسی کنید.

خود وب مستر تولز هم راهنمای خوبی است هم برای دسترسی ها و هم crawler ها

حالا اگر چک کردید و بازم مشکل بود می توانید از طریق سایت نباتک پیغام بگذارید یا حتی از طریق تلگرام در ارتباط باشید. می توانید از طریق صفحه تماس با ما نباتک نیز در ارتباط باشید و یادآوری کنید که اگر مشکلی کماکان بود بررسی کنیم

لینک به ارسال
در در 7/4/2018 at 20:00، ariannuts گفته است :

سلام دوستان

سلام وقت تون بخیر

من منظورتون از امتیاز سایت رو متوجه نشدم که ذکر کردید 2100 است. منظورتون تعداد ایندکس صفحات هست؟

ببینید ادرس محتوای جدیدی که منتشر میکنید رو در بخش سرچ کنسول (وبمستر تولز جدید) وارد کنید و بهتون اطلاع میده که این صفحه در گوگل ایندکس شده یا نه.

لینک سازی داخلی تون به چه شکل هست؟ برای مثال خیلی از دوستان این اشتباه عجیب رو مرتکب میشن که با یک کلمه کلیدی فرضا خرید زعفران به چند صفحه از جمله صفحه اصلی و... لینک میدن! این اشتباه خیلی عجیب و وحشتناکی هست!

لینک دادن 2 سایت نباید مشکل انچنانی براتون بوجود بیاره. امار بازدیدتون به چه شکل هست؟ رتبه تون در کلمات کلیدی چه تغییری کرده؟ 

لینک به ارسال

ببنید الان وضعیت خیلی بهتر شده و در حال بهبود هستش، اما همیشه رقص گوگل وجود داره و در برخی از کلمات کلیدی جایگاه دارم، در برخی جایگاه جدید می گیرم و در برخی جایگاه رو از دست میدم، اما شاید همین لینک بیلدینگ داخلی رو من اشتباه کرده باشم ولی بقیه چیزا رو تا جایی که میدونم دقیق و درست انجام شده

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، ariannuts گفته است :

ببنید الان وضعیت خیلی بهتر شده و در حال بهبود هستش، اما همیشه رقص گوگل وجود داره و در برخی از کلمات کلیدی جایگاه دارم، در برخی جایگاه جدید می گیرم و در برخی جایگاه رو از دست میدم، اما شاید همین لینک بیلدینگ داخلی رو من اشتباه کرده باشم ولی بقیه چیزا رو تا جایی که میدونم دقیق و درست انجام شده

دقیقا همین مشکل لینکسازی داخلی رو یکی از مشتریانم داشت و به این شکل بود که در کلمه کلیدی شون، 3صفحه ایندکس شده بود که در صفحه دوم نتایج بودن و هرموقع یکی از این صفحات به صفحه اول نتایج و لینکهای 9 یا 10 میومد، سایر صفحات از نتایج حذف میشدند!!!! این رو با بهینه سازی لینکدهی داخلی شون و بهینه سازی محتوا صفحه اصلی روی این کلمه کلیدی، حل کردم.

به شما هم پیشنهاد میکنم چنین کاری رو انجام بدید. بله گوگل دنس همواره هست اما چرا برای شما زیاد اتفاق میوفته؟

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، hesamkj گفته است :

دقیقا همین مشکل لینکسازی داخلی رو یکی از مشتریانم داشت و به این شکل بود که در کلمه کلیدی شون، 3صفحه ایندکس شده بود که در صفحه دوم نتایج بودن و هرموقع یکی از این صفحات به صفحه اول نتایج و لینکهای 9 یا 10 میومد، سایر صفحات از نتایج حذف میشدند!!!! این رو با بهینه سازی لینکدهی داخلی شون و بهینه سازی محتوا صفحه اصلی روی این کلمه کلیدی، حل کردم.

به شما هم پیشنهاد میکنم چنین کاری رو انجام بدید. بله گوگل دنس همواره هست اما چرا برای شما زیاد اتفاق میوفته؟

الان بهتر شده، قبلا بله خیلی زیاد بود، اما الان رو به بهبود هستش، می تونید به صورت کلی یک توضیحی در مورد نحوه صحیح لینک داخلی بدید؟ من ببینم آیا روش کارم درست هستش یا خیر ، خیلی ممنونم از شما

لینک به ارسال
در در 8/25/2018 at 19:55، ariannuts گفته است :

الان بهتر شده، قبلا بله خیلی زیاد بود، اما الان رو به بهبود هستش، می تونید به صورت کلی یک توضیحی در مورد نحوه صحیح لینک داخلی بدید؟ من ببینم آیا روش کارم درست هستش یا خیر ، خیلی ممنونم از شما

سلام

بصورت خلاصه بهتون توضیح بدم:

• هر کلمه کلیدی مهم باید صفحه مشخص شده ای داشته باشه. برای مثال مشتری من کلمه کلیدی دستگاه سی ان سی رو داشت که با این کلمه کلیدی در مقالاتش چند بار به صفحه اصلی، چندبار به صفحه محصول و حتی یکبار هم به صفحه تماس با ما لینک داده بود و کلی صفحات دیگه! من تمام لینکهای داخلی با این کلمه رو متمرکز کردم روی یک صفحه. صفحه دستگاه سی ان سی که درحال حاضر با این کلمه در رتبه 2 نتایج جستجو هستند. (سایت سیمای شهر به ادرس: simayeshahr.com/دستگاه-سی-ان-سی)
  • زیاده روی نکنید در لینک دهی داخلی و سعی کنید با کلمات کلیدی مختلف به صفحات لینک دهید برای مثال قیمت دستگاه سی ان سی
  • هرگز لینک های داخلی رو Nofollow  نکنید! کاری که در کمال تعجب دیدم برخی توصیه کردند!!

اگه سوالی داشتید ، میتونید از طریق ایمیل info@digitalbash.ir بپرسید.

ویرایش شده توسط hesamkj
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...