رفتن به مطلب

مشکل عجیب در افزونه EDD All Access

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام و خسته نباشید

بنده واسه پکیج ویژه از افزونه EDD All Access استفاده کردم که محدودیت دانلود روزانه هم دادم به محصولات. الان وقتی که یک محصول و میزنم با اشتراک ویژه دانلود شه 5 تا دانلود حساب میکنه و مثلا تعداد دانلود روزانه که محدود به 10 تا هست با یک دانلود 5 تاش میسوزه . و یکی هم اینکه مقدار دانلود استفاده شده روز بعد باید 0 شه که نمیشه.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

با تشکر

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...

این مشکل برا من هم بوده و علته پیدا کردم این بود که کاربر چون از دانلود منیجر استفاده میکنه .با زدن دکمه دانلود. دانلود منیجر جهت دانلود هی ریکوئست میگیره و باعث میشه اعتبار طرف 0 بشه. یعنی یه جورایی انگار طرف اون فایل رو 5 با دانلود کرده. من که فعلا به نتیجه ای نرسیدم. مگه سازندش این مشکل رو برطرف کنه.  در رابطه با شارژ دانلود روز بعد باید بگم که کاربر در هر ساعتی که اشتراک رو خریده همون ساعت در روز بعد شارژ مجدد صورت میگیره و اینطوری نیست که در ساعت 24:00 روز بعد شارژ بشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...