رفتن به مطلب

استفاده از تصویر شاخص در اندازه ثابت

پست های پیشنهاد شده

با سلام

بنده نیاز دارم تا در مکانی در سایت که آخرین مطالب سایتم رو قرار دادم تصویر شاخص رو بصورت 500 در 500 قرار بدم اما مشکل چیست؟

اگه تصویری مثلا سایت 2000 در 1000 باشه متاسفانه بصورت 500 در 250 نشونش میده ، من نیاز دارم که مثلا وسط تصویر شاخص یه مربع 500 در 500 کات کنه و اونو نشون بده یا در سایز کوچیکتر مثلا اگر 200 در 100 بود زوم کنه و 500 در 500 رو نشون بده از وسطش.

ممنون میشم پاسخ بدید

لینک به ارسال

سلام و درود @itreza7

شما وقتی اون سایز 500 در 500 رو با تابع add_image_size اضافه میکنید یه پارامتر چهارمی این تابع داره که یه مقدار بولین میگیره که مقدار اون پارامتر رو باید true بذارید اون پارامتر در اصل مربوط به اینه که وردپرس عکس رو کراپ کنه یا خیر که به صورت پیشفرض کراپ نمیشن عکس ها و اون پارامتر برابر false هست.

add_image_size('500px', 500, 500, true);

موفق باشید

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، mehran-b گفته است :

سلام و درود @itreza7

شما وقتی اون سایز 500 در 500 رو با تابع add_image_size اضافه میکنید یه پارامتر چهارمی این تابع داره که یه مقدار بولین میگیره که مقدار اون پارامتر رو باید true بذارید اون پارامتر در اصل مربوط به اینه که وردپرس عکس رو کراپ کنه یا خیر که به صورت پیشفرض کراپ نمیشن عکس ها و اون پارامتر برابر false هست.

add_image_size('500px', 500, 500, true);

موفق باشید

بازم متاسفانه عکس با همون نسبت کراپ میشه ، اگه عکس 1000 در 500 باشه من میخوام بازم 500 در 500 کراپ شه ولی میاد 500 در 250 کراپ میکنه

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، itreza7 گفته است :

بازم متاسفانه عکس با همون نسبت کراپ میشه ، اگه عکس 1000 در 500 باشه من میخوام بازم 500 در 500 کراپ شه ولی میاد 500 در 250 کراپ میکنه

عکس های با ابعاد بزرگتر هم تست کنید ببینید برای اون عکس ها درسته یا نه.

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

عکس های با ابعاد بزرگتر هم تست کنید ببینید برای اون عکس ها درسته یا نه.

در هر صورت با نسبت عدد بزرگتر کراپ میکنه

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، itreza7 گفته است :

در هر صورت با نسبت عدد بزرگتر کراپ میکنه

راه دیگه ای به نظرم نمی رسه.

یه نکته هم حالا میگم شاید بدرد خورد وردپرس برای کراپ کردن باید تصویر رو با طول و عرض مساوی سایز کراپ یا بزرگتر دریافت کنه در غیر اینصورت میشه زوم کردن که انجام نمیده این کار رو وردپرس.

البته اینجا ورودی 1000 در 500 ئه که در نتیجه باید بتونه به 500 در 500 کراپش کنه.

لینک به ارسال
در هم اکنون، mehran-b گفته است :

راه دیگه ای به نظرم نمی رسه.

یه نکته هم حالا میگم شاید بدرد خورد وردپرس برای کراپ کردن باید تصویر رو با طول و عرض مساوی سایز کراپ یا بزرگتر دریافت کنه در غیر اینصورت میشه زوم کردن که انجام نمیده این کار رو وردپرس.

البته اینجا ورودی 1000 در 500 ئه که در نتیجه باید بتونه به 500 در 500 کراپش کنه.

مثل اینکه میشه من اشتباه کردم ، ممنون از پاسخگوییتون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...