رفتن به مطلب

ایندکس نشدن سایت من در گوگل

karimgh64

پست های پیشنهاد شده

سلام  من حدود 2 ماه هست که سایتم رو راه اندازی کردم سایتم رو به موتر های جسجوگر معرفی کردم ولی فقط ادرس صحفه اصلی من توی گوگل هست    این ادرس سات من   60 تا هم پست گذاشتم

http://www.nex2music.com

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز. شما دسترسی موتورهای جستجوگر به سایت خودت رو مسدود کردی!

متای زیر در سورس سایت شما قابل مشاهده هست:

<meta name="robots" content="noindex,follow"/>

عبارت noindex باعث شده تا موتورهای جستجو سایت شما رو ایندکس نکنن. کافیه از بخش تنظیمات وردپرس » خواندن » گزینه *از موتورهای جستجو درخواست کن تا محتوای سایت را بررسی نکنند* رو غیرفعال کنی تا درست بشه.

همچنین تنظیمات پلاگین سئو (اگه نصب داری) رو هم بررسی کن. ولی احتمالا از همون گزینه ای که گفتم سایتت درست می‌شه و نیاز به بررسی موارد دیگر نیست. موفق باشی.

لینک به ارسال

سلام 

.موقعی که در گوگل این ادرس را میزنم علاوه بر آدرس فوق خیلی از ادرس های دیگر که مربوط به قالب اوادا هست هم ایندکس شده .من چون نمیخواستم اونها ایندکس بشه رفتم توی گوگل وب مستر تولز قسمت removal urls اونها رو حذف کردم از طریق temporary hide و انتخاب اولین گزینه .تا یه مدتی دیده نمیشه و گوگل اونها رو از حالت ایندکس خارج میکنه دوباره جلوشون می نویسه expired میشه راهنماییم کنید.من ادرسم dr-majidghiasi.ir هست

Untitled.jpg

ویرایش شده توسط drmajidghiasi
تصویر بی کیفیت بود
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...