رفتن به مطلب

تنظیمات صحیح جهت افزونه Autoptimize

پست های پیشنهاد شده

در ۱ ساعت قبل، ashkan91 گفته است :

با سلام و خسته نباشید

دوستان کسی تا حالا از  افزونه Autoptimize استفاده کرده است یا خیر؟ میگن درست تنظیم کردن اون خیلی مهمه کسی میدونه چطور باید تنظیمش کرد؟

با تشکر

درود خدمت شما دوست گرامی

بله من دارم استفاده می‌کنم ازش، میتونید نتیجش رو بررسی کنید: https://www.hamyarit.com/ (سرعت لود از 7 ثانیه به 3 ثانیه کاهش پیدا کرد برای من)

به شدت در بهبود سرعت لود، کاهش تعداد رکوئست‌ها و بهبود پرفورمنس سایت تاثیر مثبت داشته، پلاگین بسیار عالی هست ولی همونطوری که بتون گفتن باید درست تنظیم بشه.

شما فعالش کنید، بعد سایتتون رو بررسی کنید، وقتی فعال می‌کنید می‌تونید فایل‌های css و js رو کامباین کنید و دقیقا همین مورده که می‌تونه براتون مشکل ساز باشه، چون ممکنه کدها تداخل داشته باشن باهم، اگر چنین مشکلی پیش اومد در صفحه‌ی تنظیماتش یه بخش برای استثتا قائل شدن فایل‌ها داره و شما باید فایل‌هایی که کدهاشون تداخل داره رو اونجا وارد کنید که درست بشه (لازمش اینه که کمی با کدنویسی آشنا باشید)

توصیه می‌کنم اول فعالش کنید و اگر احساس کردید مشکلی هست برای حلش اقدام کنید.

موفق باشید

لینک به ارسال

سپاس گذارم از راهنمایی شما.  یعنی فقط گذاشتن این 3 تا تیک کافیه یا تنظیمات دیگری رو نیز باید اعمال کنم؟ من افزونه را نصب و تیک این 3 گزینه را گذاشتم و ذخیره کردم.دیگه چه کاری باید انجام بشه؟ چون 2تا تب دیگر هم در افزونه وجود داره، تب اضافی و تب بهینه سازی بیشتر اگر چیز دیگری رو هم باید فعال کنم ممنون میشم بفرمائید

111.jpg

ویرایش شده توسط ashkan91
لینک به ارسال

ببینید گفتم امکان تداخل وجود داره ولی چون کدهای همه‌ی سایت‌ها یکسان نیست نمیتونم بگم الزاما باید چیکار کنید.

شما اگر با برنامه‌نویسی وب آشنا نیستید فقط همین 3 مورد رو فعال کنید و سایتتون رو بررسی کنید مشکلی براش پیش میاد یا خیر؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...