رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام 

من یه پوسته از یه سایت معتبر خریداری کردم وقتی میخوام اون پوسته رو روی ورد پرس آپلود و فعال کنم پوسته با موفقیت نصب میشه اما موقع فعال کردن با این ارور مواجه میشم

The theme defines itself as its parent theme. Please check the Template header.

چطور میتونم این مشکلو حل کنم لطفا کمک کنید ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط amirtir
      سلام. من یه پوسته خریدم که دارای فابل نصب آسانه( کلا یه وردپرس دیگه تو فایل نصبیش هست). حالا من اکه بخوام اینو به طور کامل و به همراه دمو نصب کنم مجبورم وردپرس خودمو که شامل تمام اطلاعات و  پوسته های قبیلم میشه حذف کنم. آیا راهی داره که بدون حذف وردپرس فعال بخوام اونو کامل و به همراه دمو هاش نصب کنم؟
    • توسط Isaacnewton
      با سلام
      من به مشکل ترجمه قالب برخورده ام.
      تو قسمت تنظیمات تم مثلا>>بخش site Loader ,وقتی میخواهم به فارسی ترجمه کنم از تابع __ استفاده می کنم و به فارسی ترجمه می شود.اما وقتی روی site loader که کلیک میکنم تنظیمات آن ظاهر نمی شود.زمانی که ترجمه فارسی آن را برمیدارم و روی آن کلیک میکنم،بخش تنظیماتش ظاهر می شود. 
      در لینک زیر تصویر این موضوع را می توانید مشاهده کنید.
      http://s6.picofile.com/file/8391067476/screen_theme.jpg

چه طوری میتونم کارکتر های فارسی در در کد های js شناسایی کنم تا مشکل ترجمه قالب به زبان فارسی را نداشته باشه?
    • توسط moeinmr
      سلام و وقت بخیر خدمت دوستان عزیز
      من از قالب صحیفه استفاده میکنم
      مشکل این هست که در فروشگاه ووکامرسی این قالب تب ها رو به شکل عکس زیر عمودی نشون میده

من میخوام به صورت افقی یعنی به شکل زیر نشون بده

ترجیحا نمیخوام از افزونه استفاده بشه اساتید چه راهی پیشنهاد میدید؟
    • توسط msprogrammer
      سلام دوستان، من یه منو دیدم توی سایت که با asp.net نوشته شده. امکانش هست کسی کمک کنه که چطور باید این منو رو برای وردپرس پیاده سازی کنم؟
      تا جایی که میدونم باید برای این منو از walker استفاده کرد اگر اشتباه نکنم.
      منبعی برای آموزش walker برای وردپرس دارین؟
      نمیدونم میتونم آدرس سایت رو لینک کنم یا نه بنابراین اسمش رو مینویسم: سایت didital
      ( didital . net )منو که در حالت ویندوز داره رو میخوام. ممنونم
    • توسط shayan.m
      سلام
      وقت بخیر
      موقعیت سایدبار سایت من هم صفحه محصول و صفحه نوشته ها سمت چپ می باشد میخوام موقیعت سایدبار هر دو سمت راست باشد؟؟
  • اضافه کردن...