رفتن به مطلب

لود نشدن CSSدر برخی نوشته ها

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

به یه مشکل عجیب برخوردم، چند روز پیش متوجه شدم دو تا از برگه های سایتم درست لود نمیشن و به هم ریخته نمایش داده میشن. با تغییر آدرس درست شدند. امروز هم دیدم چند تا از نوشته هام اینطور شدند:

01.thumb.jpg.f3dbc4aafd7de5c033783c344a8a49da.jpg

وقتی دسته بندی رو تغییر دادم درست شدند.

02.thumb.jpg.4f5a0f9ac88b920fb81a16eda5c7e3dd.jpg

حالا پرسش من اینه که:

1- دلیل این موضوع چی می تونه باشه؟

2- الان که این مطالب تو گوگل ایندکس شدند، با ریدارکت کردن اونها به آدرس جدید مشکلی پیش نمیاد؟

3- آیا ریدایرکت از طریق htaccess زمان میبره یا بلافاصله پس از نوشتن باید انجام بشه، چون با اینکه این کار رو کردم ولی به آدرس جدید ریدایرکت نمیشن.

با سپاس از پاسخگویی شما

لینک به ارسال

داخل قالب وردپرسی که نصب کردین چک کنید ببینید چند تا فایل داری که داخل اسمش category به کار رفته

ممکنه داخل قالبت یجایی تعریف شده که دسته بندی هایی که با آیدی خاص یه مدل دیگه لود بشه

لینک به ارسال
در در 6/28/2018 at 13:22، فرهاد گفته است :

داخل قالب وردپرسی که نصب کردین چک کنید ببینید چند تا فایل داری که داخل اسمش category به کار رفته

ممکنه داخل قالبت یجایی تعریف شده که دسته بندی هایی که با آیدی خاص یه مدل دیگه لود بشه

اینها تو برگه نوشته هست که فکر کنم میشه single.php یا index.php که اونش مهم نیست. اگر مشکلی داشت باید همه جا یک شکل نمایش داده بشه دیگه، ولی بعضی از نوشته ها رو اینجوری نشون میده. یعنی برگه یکی است فقط مطلب متفاوته

لینک به ارسال

شما یه نگاه بندازین ( مطمئنا علم این مورد رو دارم که میگم ;) )

روی قالب دیگر تست کنید و ببینید باز مشکل باقی است 

اگر حل نشد افزونه ها رو چک کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...