رفتن به مطلب

اضافه کردن لینک های جذاب به صورت دستی به سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام به شما دوستان و بزرگواران

برای اضافه کردن لینک های جذاب سایت به همراه عنوان  به دنبال یک افزونه ای که اینکار رو بکنه می گردم .ولی هر چه در نت گشتم . پیدا نکردم .

اکثرا اتوماتیک بر اساس تعداد بازدید های اون پست یا نظرات اون پست به صورت اتوماتیک دسته بندی می شد که به درد من نمی خورد و امکان اضافه کردن به صورت دستی نبود .

از دوستان و اساتید ممنون میشم منو راهنمایی کنند .

مثلا من 5 تا لینک جذاب دارم تو سایتم می خوام بزارم کنار سایتم که بازدید بیشتر بشه .به همین راحتی.

ویرایش شده توسط asusonline
لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، asusonline گفته است :

سلام به شما دوستان و بزرگواران

برای اضافه کردن لینک های جذاب سایت به همراه عنوان  به دنبال یک افزونه ای که اینکار رو بکنه می گردم .ولی هر چه در نت گشتم . پیدا نکردم .

اکثرا اتوماتیک بر اساس تعداد بازدید های اون پست یا نظرات اون پست به صورت اتوماتیک دسته بندی می شد که به درد من نمی خورد و امکان اضافه کردن به صورت دستی نبود .

از دوستان و اساتید ممنون میشم منو راهنمایی کنند .

مثلا من 5 تا لینک جذاب دارم تو سایتم می خوام بزارم کنار سایتم که بازدید بیشتر بشه .به همین راحتی.

سلام

اگه منظورتون زیباسازی لینک هاست بهتره که از کدهای css استفاده کنید...

لینک به ارسال
نقل قول

poyehcom

سلام

اگه منظورتون زیباسازی لینک هاست بهتره که از کدهای css استفاده کنید...

زیبا سازی نیست !

اضافه کردن لینک های منتخب سایتم به لینکدونی در کنار سایتم . 

ویرایش شده توسط asusonline
لینک به ارسال

ما می خواهیم لینک های جذاب رو خودمون انتخاب کنیم و در سایتمون لینک کنیم .
افزونه هایی که من گشتم  بر اساس بیشتر بازدید پست و یا بیشترین کامند هست .
من 10 تا لینک مطلب تو سایتم دارم . می خوام این ها رو بزارم هر جای قالبم مثلا کنار سایتم . با چه افزونه ای میشه این کار رو کرد ؟

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۷/۴/۴ at 15:39، asusonline گفته است :

ما می خواهیم لینک های جذاب رو خودمون انتخاب کنیم و در سایتمون لینک کنیم .
افزونه هایی که من گشتم  بر اساس بیشتر بازدید پست و یا بیشترین کامند هست .
من 10 تا لینک مطلب تو سایتم دارم . می خوام این ها رو بزارم هر جای قالبم مثلا کنار سایتم . با چه افزونه ای میشه این کار رو کرد ؟

با افزونه های ساخت دکمه

لینک به ارسال

چر دنبال افزونه میگردید ؟ اگر مطالبتون مشخصه بصورت دستی لینک های رو در قسمت های مختلفی که مد نظرتون هست قرار بدید .

اگر میخواید در سایدبار باشه میتونید براحتی از ابزارک های متنی استفاده کنید و لینک های خودتون رو نمایش بدید .

لینک به ارسال

در 7 ساعت قبل، نوین ادمین گفته است :

چر دنبال افزونه میگردید ؟ اگر مطالبتون مشخصه بصورت دستی لینک های رو در قسمت های مختلفی که مد نظرتون هست قرار بدید .

اگر میخواید در سایدبار باشه میتونید براحتی از ابزارک های متنی استفاده کنید و لینک های خودتون رو نمایش بدید .

فرمایش شما درسته . ولی در قسمت ابزارک ها فقط میشه 10 پست اخر رو نمایش داد . وارد کردن لینک ها به صورت دستی جهت نمایش پست های انتخابی ما رو نداره . اگر شما اشنایی دارید که اسم ابزارک رو بگید ممنون میشم راهنمایی کنید .

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...
در در 7/1/2018 at 09:41، asusonline گفته است :

فرمایش شما درسته . ولی در قسمت ابزارک ها فقط میشه 10 پست اخر رو نمایش داد . وارد کردن لینک ها به صورت دستی جهت نمایش پست های انتخابی ما رو نداره . اگر شما اشنایی دارید که اسم ابزارک رو بگید ممنون میشم راهنمایی کنید .

از ابزارک متنی یا کد html دلخواه استفاده کنید . لینک های مورد نظرتون هر چند تا که هست رو بصورت دستی با کد html درست کنید و در سایدبار نمایش بدید . اگر میخواید زیبا سازی کنید میتونید از تصاویر هم کمک بگیرید . کد html اون ساده هست . اگر نیازه بفرمایید نمونه بزارم 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...