رفتن به مطلب

افزونه انتخاب رمز توسط کاربر

پست های پیشنهاد شده

سلام

هر چی گشتم غیر از این : http://premium.wpmudev.org/project/remove-email-verification-from-signup#inline2

نتونستن پلاگینی پیدا کنم که کاربران موقع عضویت خودشون رمز زو انتخاب کنن

کسی این پلاگین رو داره ؟

ممنون

لینک به ارسال

به نظر بنده بهتره از افزونه ی بادی پرس استفاده کنید امکانات زیادی داره و می تونه به هر کاربر هم یک پروفایل اختصصاصی بده

لینک به ارسال

به نظر بنده بهتره از افزونه ی بادی پرس استفاده کنید امکانات زیادی داره و می تونه به هر کاربر هم یک پروفایل اختصصاصی بده

خیلی شلوغ میشه

من همین که کاربر موقع ثبت نام خودش رمز انتخاب کنه کارم رو راه میندازه

لینک به ارسال

خیلی شلوغ میشه

من همین که کاربر موقع ثبت نام خودش رمز انتخاب کنه کارم رو راه میندازه

والله چی بگم ... دنباله این افزونه ای که شما می گردید می گردم شاید چیز بدرد بخوری گیر اوردم و براتون قرار دادم در مورد شلوغ شدن هم باید بگم نه زیاد شما می تونید از تو تنظیماتش بیشتر امکانات یا بهتره یگم اون امکاناتی رو که نمی خوایید بر دارید ...

لینک به ارسال

والله چی بگم ... دنباله این افزونه ای که شما می گردید می گردم شاید چیز بدرد بخوری گیر اوردم و براتون قرار دادم در مورد شلوغ شدن هم باید بگم نه زیاد شما می تونید از تو تنظیماتش بیشتر امکانات یا بهتره یگم اون امکاناتی رو که نمی خوایید بر دارید ...

مرسی ...

این پلاگین هم پدا کردم ولی کار نکرد

دوستان راهی بلد نیستید که کاربر موقع ثبت نام رمز انتخاب کنه؟

لینک به ارسال

درود ;

از اين افزونه استفاده كنيد ..

http://wordpress.org/extend/plugins/wordpress-password-register/

فكر ميكنم امكان اينكار رو توي قابليت‌هاش خوندم ..

موفق باشيد ../.

لینک به ارسال

اين افزونه رو تست كنيد ،

http://wordpress.org/extend/plugins/pie-register/

آپديتش هم جديد هستش .. :D

موفق باشيد ../.

لینک به ارسال

آقا من بادی پرس را نصب کردم تو سایت الان کلا ثبت نام من کار نمی کنه. چه بادی پرس چه وردپرس. بادی پرس یک محلی داره که میشه در اون کادرهایی را اضافه کنی به ثبت نام . من یکی اضافه کردم. حالا هر چه قدر تلاش می کنم راهی نداره کی اون field را حذف کنم. ثبت نام هم که کار نمی کنه. شما میدونین چیکار کنم درست شه؟

لینک به ارسال
آقا من بادی پرس را نصب کردم تو سایت الان کلا ثبت نام من کار نمی کنه. چه بادی پرس چه وردپرس. بادی پرس یک محلی داره که میشه در اون کادرهایی را اضافه کنی به ثبت نام . من یکی اضافه کردم. حالا هر چه قدر تلاش می کنم راهی نداره کی اون field را حذف کنم. ثبت نام هم که کار نمی کنه. شما میدونین چیکار کنم درست شه؟

خب باید عرض کنم که برای ثبت نام در سایت باید وارد این ادرس بشن

www.name.com/register

که به جای name ادرس سایت شما هستش

بعدشم در یادی پرس فرد بعد از ثبت نام باید ایمل خودش رو فعال کنه که شما باید تنظیمات مربوط به این گزینه رو از طریق تنظیمات خود بادی پرس غیر فعال کنید

بعدشم درباره فیلد ها باید عرض کنم که بنده خودم اضافه می کنم و خیلی هم راحت حذف می شه در باره ی این موضوع نمی دونم باید چی بگم یک بار دیگه تلاش کنید شاید بر طرف شد .

ویرایش شده توسط alishademan
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...