رفتن به مطلب

خطا در برقراری ارتباط با پایگاه‌داده

پست های پیشنهاد شده

سلام این خطا هر از چند گاهی رخ می ده

می شه دلایلش رو بگین ؟

این خطا روی کلیه سایت های سرور پیش میاد

و سرویس دهنده می گه بخاطر ترافیک زیاد سایت منه ، بنظرتون این حرفش صحت داره ؟

خطا در برقراری ارتباط با پایگاه‌داده

این خطا به این معناست که نام‌کاربری و رمز وارده در پرونده‌ی wp-config.php اشتباه هستند یا نمی‌توانیم به پایگاه‌داده‌ی localhost متصل شویم. این خطا همچنین می‌تواند به‌دلیل ایراد در پایگاه‌داده‌ی سرویس‌دهنده شما باشد.

• شما مطمئن هستید که نام‌کاربری و رمز (مربوط به پایگاه‌داده) را درست وارد کرده‌اید؟
  • شما مطمئن هستید که نام سرویس‌دهنده (hostname) را درست وارد کرده‌اید؟
  • شما مطمئن هستید که سرویس‌دهنده‌ی پایگاه‌داده در حال اجراست؟

اگر از شرایط بالا مطمدن نیستید بهتر است با مسئول سرویس‌دهنده‌ی خود تماس بگیرید. و اگر هنوز به کمک نیاز داشتید می‌توانید به انجمن وردپرس فارسی مراجعه نمایید.

لینک به ارسال

دلیلش همین 3 تا هست

• شما مطمئن هستید که نام‌کاربری و رمز (مربوط به پایگاه‌داده) را درست وارد کرده‌اید؟
  • شما مطمئن هستید که نام سرویس‌دهنده (hostname) را درست وارد کرده‌اید؟
  • شما مطمئن هستید که سرویس‌دهنده‌ی پایگاه‌داده در حال اجراست؟

هاستتونو از کجا گرفتید ؟

لینک به ارسال

نمی تونم اسمی از هاستینگ ببرم بنابه دلایلی!!!

اما محلش آلمان هست

و همه این گزینه هایی که فرمودین درست هست و گاهی اوقات این مشکل پیش میاد

لینک به ارسال

آخه بازدید شما در اون حد نیست که بخواد این مشکلو پیش بیاره . ! روزی 3000 آی پی بیشتر دارین ؟

ویرایش شده توسط majid.azizzadeh
لینک به ارسال

حتي با بيشتر از اين تعداد هم نبايد چنين مشكلي پيش بياد .. اگه مشكل از ديتابيس يا وردپرس باشه بايد كلا مشكل وجود داشته باشه ، نه اينكه هر از گاهي به وجود بياد ..

اين ديگه واسه من تجربه شده كه سرورها بيشتر مشكلات خودشون رو به گردن سيستم مديرت محتوا و ديتابيس و ...غيره ميندازند و خودشون رو از بررسي و پيگيري خلاص ميكنند ..

اين مشكل حتي اگه سرور 0.01 ثانيه هم كم بياره يك لحظه توي ديتابيس به وجود مياد و ميشه گفت وقتي كه ترافيكتون بالا هستش همين اتفاق ميافته ..

وقتي وردپرس و ديتابيسش توي شرايط معمول به درستي كار ميكنند پس ديگه هيچ مشكلي توي اين مورد وجود نداره ..

موفق باشيد ../.

لینک به ارسال

حتي با بيشتر از اين تعداد هم نبايد چنين مشكلي پيش بياد .. اگه مشكل از ديتابيس يا وردپرس باشه بايد كلا مشكل وجود داشته باشه ، نه اينكه هر از گاهي به وجود بياد ..

اين ديگه واسه من تجربه شده كه سرورها بيشتر مشكلات خودشون رو به گردن سيستم مديرت محتوا و ديتابيس و ...غيره ميندازند و خودشون رو از بررسي و پيگيري خلاص ميكنند ..

اين مشكل حتي اگه سرور 0.01 ثانيه هم كم بياره يك لحظه توي ديتابيس به وجود مياد و ميشه گفت وقتي كه ترافيكتون بالا هستش همين اتفاق ميافته ..

وقتي وردپرس و ديتابيسش توي شرايط معمول به درستي كار ميكنند پس ديگه هيچ مشكلي توي اين مورد وجود نداره ..

موفق باشيد ../.

من خودم با شما موافقم. اگر مشکل تو نام دیتا بیس و هاست . ... بود که کلا کار نمی کرد. بدون شک عدم توانایی سرور است که نمی تونه این همه ظرفیت را جواب بده.

لینک به ارسال

هاستینگ می گه که ترافیک سایت من زیاده

که اکثرا بیش از 100 کاربر آنلاین توی سایت هست

در ضمن سایت روی یه سرور اصلی قرار داره نه سرور مجازی

لینک به ارسال

این هاستینگ واقعا از لحاظ پشتیبانی و سرعت سرور خوبه

حالا اگه شما هاستینگ خوب و با قیمت مناسب و از همه مهمتر پشتیبانی وضیفه شناس سراغ دارید معرفی بفرمایید

لینک به ارسال

راستش من سرور شخصی رو به همه چیز ترجیح میدم.

همه چیزش دست خودتون هست و خیلی خیالتون راحتتر خواهد بود.

لینک به ارسال

اگه امکانش هست از مدیران محترم می خوام که یه تاپیک برای آموزش راه اندازی سرور قرار بدند

البته بدون کنترل پنل و با کنترل پنل و هم اینکه چطوری روی سرور ویندوز بتونیم سایت رو راه اندازی کنیم و چگونه بک آپ گیری کنیم و این مسائل رو

لینک به ارسال

اگه امکانش هست از مدیران محترم می خوام که یه تاپیک برای آموزش راه اندازی سرور قرار بدند

البته بدون کنترل پنل و با کنترل پنل و هم اینکه چطوری روی سرور ویندوز بتونیم سایت رو راه اندازی کنیم و چگونه بک آپ گیری کنیم و این مسائل رو

این موضوع کمی از وردپرس دور هست و دراینباره در انجمنهای هاستینگ به خوبی توضیح داده شده و در این انجمن کمی از حوصله به دور هست که بخوایم در موردش توضیح بدیم

لینک به ارسال

اما خودتون بهتر از بنده می دونین که خیلی ها واقعا ترس از این دارند که اطلاعات سایتشون رو به سرور انتقال بدند و حتی بلد نیستند که چطوری این کار رو بکنند

پس این کار یه مزیت می شه تا وردپرس کارا سایتاشون رو به وی پی اس انتقال کنند

لینک به ارسال

دوست عزيز از بحث مشكل شما دور شديم !!

حتما هم لازم نيست به VPS انتقال داده بشيد تا بخوايم به بحث در اين مورد بپردازيم ، هاستينگ‌هايي مانند هاست الانتون هم ميتونه پاسخگوي نياز سايت شما باشه ..

مسئله اينه كه هاست الانتون گاهي كم مياره كه مشكلش رو به گردنه وردپرس ميندازه ، شما نگفتي سرور سايتت كجاست ؟؟

ميتوني با انتقال به يه هاست ديگه مشكلت رو برطرف كني ..

لینک به ارسال

با این هاستینگم هیچگونه مشکلی ندارم

فقط ماهی تقریبا 1 بار این خطا رو می ده اونم زود درست می شه

اما خوب گفتم که بحث مدیریت سرور هم تو این انجمن باشه خیلی بهتر می شه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...