رفتن به مطلب

عدم امکان بروزرسانی نوشته ها

پست های پیشنهاد شده

سلام. بنده یه سایتی رو راه اندازی کردم. امروز فهمیدم یک سری ادیت باید در یکی از نوشته هام ایجاد کنم. داخل بخش نوشته شدم. تغییر دارم موارد رو و بروزرسانی کردم. بعد از این که صفحه رفرش شد دیدم همه چی مثل اولش هست و تغییرات اعمال شده. چند بار اینکارو کردم و حتی از مرورگرای مختلف اثری نداشت. مشکل کجاست؟ چکار باید بکنم.ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال

سلام

اول کوکی مرورگرتون رو پاک کنید و ببینید که درست شده یا نه، اگه نشد یه بار هم از طریق موبایل مطلب ادیت شده رو ببینید که آپدیت شده یا نه...

اگه بازم نشد چک کنید و ببینید که افزونه ای در سایت شما باعث ایجاد این اختلال نشده باشه....

لینک به ارسال

احیانا افزونه cache روی وردپرستون فعال ندارید؟

اگر دارید، Cache سایت رو پاک کنید، مشکل برطرف میشه

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Mr-Tarah.ir گفته است :

احیانا افزونه cache روی وردپرستون فعال ندارید؟

اگر دارید، Cache سایت رو پاک کنید، مشکل برطرف میشه

افزونه CACHE همون CACHE مرورگره. اگه مرور گر منظورتونه که اونو پاک کردم کلا ولی بی اثر بود

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، poyehcom گفته است :

سلام

اول کوکی مرورگرتون رو پاک کنید و ببینید که درست شده یا نه، اگه نشد یه بار هم از طریق موبایل مطلب ادیت شده رو ببینید که آپدیت شده یا نه...

اگه بازم نشد چک کنید و ببینید که افزونه ای در سایت شما باعث ایجاد این اختلال نشده باشه....

کل CACHE رو پاک کردم. کل افزونه هامم غیر فعال کردم. ولی اثری نداشت. بروز رسانی میکنم نوشترو رفرش میشه و هیچ تغییری نداده ادیت های جدید منو

لینک به ارسال
در 29 دقیقه قبل، abolfazl20000 گفته است :

افزونه CACHE همون CACHE مرورگره. اگه مرور گر منظورتونه که اونو پاک کردم کلا ولی بی اثر بود

خیر، منظورم افزونه های مانند wp rocket یا cache enabler ... هست

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، abolfazl20000 گفته است :

نه چنین افزونه هایی رو نصب نکردم

آخرین نسخه وردپرس را دانلود کنید و دو پوشه wp-include و wp-admin را جایگزین مشکلتون رفع میشه

لینک به ارسال
در در 6/10/2018 at 00:57، neda411 گفته است :

آخرین نسخه وردپرس را دانلود کنید و دو پوشه wp-include و wp-admin را جایگزین مشکلتون رفع میشه

سلام. این روش رو هم امتحان کردم جواب نداد. جالبه روی بعضی از برگه هام این مشکل هست. بعضیاشم راحت بروزرسانی میشه

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

سلام مهندس عزیز من هم همین مشکل رو در محصولات ووکامرس دارم محصولاتی که برای سال قبل هست یا گذشته رو خیلی ها رو نمیتونم ویرایش کنم 
اگه راه حل مشکلت رو پیدا کردی اینجا بزار تا منم استفاده کنم خیلی خیلی ممنون 

اینم ایمیلمه saeed_mahdavi68@yahoo.com

لینک به ارسال
  • 10 ماه بعد...

سلام

برای یکی از سایت ها این مشکل بود، از قسمت پیوند های یکتا دکمه بروزرسانی رو زدم درست شد.

با احترام فراوان

http://nemayman.com

ویرایش شده توسط hoseni_68
لینک به ارسال
  • 8 ماه بعد...
  • 2 ماه بعد...

من هم دقیقا همین مشکلو برای بعضی از محصولات دارم و به نظرم مشکلی که این وسط پیش میاد برای اینه که اگر پست یا محصول درست ذخیره نشه با کش مرورگر تداخل پیدا میکنه (چون دقیقا یکی از محصولات که اپدیت کردم نتم یه لحظه قطع شد و بعدش دیگه اپدیت نشد)

از php admin تونستم تغییری بدم ولی از پیشخوان وردپرس نمیتونم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...