رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام و وقت بخیر

قالبی که از ووکامرس پشتیبانی نمیکنه امکان داره ووکامرس رو روش نصب کنیم ؟

مثلا الان از قالب news portal میخوام استفاده کنم اما متاسفانه ننوشته که از ووکامرس پشتیبانی میکنه  ... اگر بعد از نصب قالب به صورت دستی ووکامرس رو نصب کنم جواب میده ؟ مشکلی پیش نمیاد ؟ یا باید کار خاصی انجام بدم ؟ اصلا امکانش هست یا نه ؟

قالب وردپرسی که از ووکامرس هم پشتیبانی کنه مشابه سایت زیر چی پیشنهاد می کنید ؟

http://fajo.ir/index.php

باتشکر

ویرایش شده توسط Vahid.T
اضافه شدن قالب وردپرسی مشابه
لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، Vahid.T گفته است :

با سلام و وقت بخیر

قالبی که از ووکامرس پشتیبانی نمیکنه امکان داره ووکامرس رو روش نصب کنیم ؟

مثلا الان از قالب news portal میخوام استفاده کنم اما متاسفانه ننوشته که از ووکامرس پشتیبانی میکنه  ... اگر بعد از نصب قالب به صورت دستی ووکامرس رو نصب کنم جواب میده ؟ مشکلی پیش نمیاد ؟ یا باید کار خاصی انجام بدم ؟ اصلا امکانش هست یا نه ؟

قالب وردپرسی که از ووکامرس هم پشتیبانی کنه مشابه سایت زیر چی پیشنهاد می کنید ؟

http://fajo.ir/index.php

باتشکر

سلام

ووکامرس روی وردپرستون نصب میشه نه قالب بنابراین میتونید نصب کنید و استفاده کنید ازش، اما اگر میخواید مطابق با ساختار قالبتون باشه و زیباتر نمایش داده بشه خودتون باید براش یکسری استایل بنویسید و یه سری المان بهش اضافه کنید.

موفق باشید

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، Farshad گفته است :

سلام

ووکامرس روی وردپرستون نصب میشه نه قالب بنابراین میتونید نصب کنید و استفاده کنید ازش، اما اگر میخواید مطابق با ساختار قالبتون باشه و زیباتر نمایش داده بشه خودتون باید براش یکسری استایل بنویسید و یه سری المان بهش اضافه کنید.

موفق باشید

سلام

استایل و المان هائی که باید بهش اضاف بشه آماده پیدا میشه یا باید بنویسیم ؟

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، Vahid.T گفته است :

سلام

استایل و المان هائی که باید بهش اضاف بشه آماده پیدا میشه یا باید بنویسیم ؟

تاجایی که اطلاع دارد باید خودتون بنویسید و قالبتون رو باش سازگار کنید.

اول باید یه صفحه به اسم woocommerce.php اضافه بکنید به قالبتون، (آموزشش رو اینجا مطالعه بفرمایید: http://redwp.ir/هماهنگ-کردن-پوسته-با-ووکامرس/)

بعد وقتی ووکامرس رو نصب می‌کنید، تعدادی صفحه درست می‌کنه، مثلا برای محصولات، سبد خرید و... که میتونید برای این موارد خودتون استایل بنویسید و ظاهرش رو مطابق با پوسته خودتون تغییر بدید، مثلا برای محصولات استایل خاصی تعریف کنید.

توصیه می‌کنم اگر با کدنویسی آشنا هستید خودتون قالبتون رو سازگار کنید با ووکامرس (آموزش‌هاش در اینترنت موجوده) اما اگر حتما مجبور نیستید از قالب فعلی استفاده کنید و یا وقت یادگیریش رو ندارید از قالب‌های سازگار با ووکامرس استفاده کنید که کارتون سریع‌تر راه بیفته.

ویرایش شده توسط Farshad
لینک به ارسال
در 16 ساعت قبل، Farshad گفته است :

تاجایی که اطلاع دارد باید خودتون بنویسید و قالبتون رو باش سازگار کنید.

اول باید یه صفحه به اسم woocommerce.php اضافه بکنید به قالبتون، (آموزشش رو اینجا مطالعه بفرمایید: http://redwp.ir/هماهنگ-کردن-پوسته-با-ووکامرس/)

بعد وقتی ووکامرس رو نصب می‌کنید، تعدادی صفحه درست می‌کنه، مثلا برای محصولات، سبد خرید و... که میتونید برای این موارد خودتون استایل بنویسید و ظاهرش رو مطابق با پوسته خودتون تغییر بدید، مثلا برای محصولات استایل خاصی تعریف کنید.

توصیه می‌کنم اگر با کدنویسی آشنا هستید خودتون قالبتون رو سازگار کنید با ووکامرس (آموزش‌هاش در اینترنت موجوده) اما اگر حتما مجبور نیستید از قالب فعلی استفاده کنید و یا وقت یادگیریش رو ندارید از قالب‌های سازگار با ووکامرس استفاده کنید که کارتون سریع‌تر راه بیفته.

تشکر دوست عزیز

لینک به ارسال
  • 5 ماه بعد...

یکم نیازمند به اینه که بتونید با مباحث پیشرفته تر وردپرس مثل add-action  کار کنید. در اینصورت میتونید قالب رو سازگار با ووکامرس طراحی کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...