رفتن به مطلب

مشکل درخواست ها و زمان لود زیاد بر اساس GTmetrix

پست های پیشنهاد شده

افزونه WP-Optimize

با این مشکلت حل میشه

آدرس سایت برام بفرست ببینم چی باعثب افت سرعت میشه

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، Kashefweb گفته است :

سلام دوست عزیز

افزونه wp-rocket راکت رو میتونید استفاده کنید و همچنین از سرویس سی دی ان CloudFlare

سلام .
تشکر از توجه شما.
از افزونه Wp Rocket استفاده میکردم. افزونه خوب و هماهنگ با ووکامرس بود.در دیوایس های دیگه هم مشکل نداشتم و راحت بودم.(زمان لود و درخواست هم نصف این مقدار بود) اما طبق اعلام هاستینگ به سرور فشار میاورد که مجبور به حذف اجباری شدم.(البته تنظیمات ربات پیش بارگذاری هم غیر فعال کرده بودم اما با این حال گفتند باید حذف بشه)
از cdn و CloudFlare تابحال استفاده نکردم. با ssl رایگان مشکلی نداره ؟ چطور با ssl رایگان هاست ست میشه؟(خودکاره یا تنظیماتی داره)

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، afshin171 گفته است :

افزونه WP-Optimize

با این مشکلت حل میشه

آدرس سایت برام بفرست ببینم چی باعثب افت سرعت میشه

سلام
تشکر از توجه شما.
افزونه WP Optimize هم نصب هست اما بصورت دوره ای فعال و استفاده میکنم. (روی تنظیم خودکار قرار نمیدیم چون امکان داره حین انجام بهینه سازی دیتابیس دچار مشکل بشه)
اتفاقا الان هم فعال و بهینه سازی انجام دادم اما تعداد درخواست ها بیشتر از قبل شد .
https://gtmetrix.com/reports/kermancenter.com/YQzYCD2X

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، imandj گفته است :

سلام .
تشکر از توجه شما.
از افزونه Wp Rocket استفاده میکردم. افزونه خوب و هماهنگ با ووکامرس بود.در دیوایس های دیگه هم مشکل نداشتم و راحت بودم.(زمان لود و درخواست هم نصف این مقدار بود) اما طبق اعلام هاستینگ به سرور فشار میاورد که مجبور به حذف اجباری شدم.(البته تنظیمات ربات پیش بارگذاری هم غیر فعال کرده بودم اما با این حال گفتند باید حذف بشه)
از cdn و CloudFlare تابحال استفاده نکردم. با ssl رایگان مشکلی نداره ؟ چطور با ssl رایگان هاست ست میشه؟(خودکاره یا تنظیماتی داره)

سلام دوست عزیز

گاهی اوقات let's encrypt هم موجب کندی سایت میشه ولی نه در این حد 

از اونجایی که سایت شما صفحه ش سنگینه ظاهرا از تصاویر و انیمیشن های زیادی استفاده کردید 

اگر مشکلی نیست لطفا آدرس سایتتون رو بفرستید 

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، Kashefweb گفته است :

سلام دوست عزیز

گاهی اوقات let's encrypt هم موجب کندی سایت میشه ولی نه در این حد 

از اونجایی که سایت شما صفحه ش سنگینه ظاهرا از تصاویر و انیمیشن های زیادی استفاده کردید 

اگر مشکلی نیست لطفا آدرس سایتتون رو بفرستید 

GTmetrix به تصاویر نمره بدی نداده. 

https://kermancenter.com/

در 14 ساعت قبل، imandj گفته است :

فکر میکنم استفاده از cdn و افزونه مناسبی برای minify کردن css و js مشکل را تا حدی برطرف کنه.  به نظرتون جایگزین مناسب برای wp rocket چه افزونه ای میتونه باشه؟

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، imandj گفته است :

GTmetrix به تصاویر نمره بدی نداده. 

https://kermancenter.com/

فکر میکنم استفاده از cdn و افزونه مناسبی برای minify کردن css و js مشکل را تا حدی برطرف کنه.  به نظرتون جایگزین مناسب برای wp rocket چه افزونه ای میتونه باشه؟

سلام و درود ...

دوست عزیز توی GTmetrix نوشته که شما 42 تا فایل js و 27 تا فایل css خارجی دارید که واقعا تعداد بالاییه 

سایت رو وقتی باز می کنیم تمام این فایل ها باید فراخوانی بشه که زمان زیادی لازم هست و اینها همگی در تگ هدر سایت شماست که واقعا سنگین میشه وبسایت و با رتبه سایت شما در گوگل آسیب میرسونه ، پیشنهاد Gtmetrix اینه که همگی این فایل ها رو یکی کنید و توی سرور خودتون آپلود کنید ، که البته اگه با کد های css و html و تغییر لینک ها و ریلیشن ها آشنایی ندارید پیشنهاد میشه این کارو نکنید .

برای CDN هم وارد سایت CloudFlare بشین و توش ثبت نام کنید و وبسایتتون رو تایید که کردید خودش افزونه وردپرسشو بهتون معرفی می کنه که میتونید استفاده کنید .

در کل اینها میتونه وضعیت رو بهبود ببخشه و بهتر از هیچه ولی بازم مشکل از قالب شماست و فراخوانی های اکسترنال زیادش ...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...