رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان عزیز

وقت بخیر

بهترین اسکریپت یا افزونه برای میوه فروشی با امکانات زیر برای ووکامرس چی پیشنهاد می کنید ؟

1- همکاری در فروش با لینک ، کد معرف و یا هر دو

2- خرید با اعتبار کاربری ( اعتبار کاربری در صورت خرید و همکاری در فروش به اکانت کاربری اضاف میشه. با این اعتبار بتونه از سایت رایگان خرید کنه. اعتبار کاربری صرفا برای خرید رایگان از سایت باشه نه پرداخت وجه نقدی به همکار )

3- امکان درصد سود همکاری متفاوت برای سطوح مختلف ( به طور مثال سطح 1 ، 2 و 3 )

4- ورود به فروشگاه سایت با شماره موبایل و رمز عبور

5- خرید درصورت عضویت و غیر عضویت

ممنون میشم پاسخ بدید.

لینک به ارسال

برای هرکدوم از این موارد پلاگین وجود دارد، با جستجو داخل مارکت های مختلف، به راحتی می تونید پیداشون کنید

مورد شماره 5 هم از تنظیمات ووکامرس میشه تنظیم کرد

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، Mr-Tarah.ir گفته است :

برای هرکدوم از این موارد پلاگین وجود دارد، با جستجو داخل مارکت های مختلف، به راحتی می تونید پیداشون کنید

مورد شماره 5 هم از تنظیمات ووکامرس میشه تنظیم کرد

سلام دوست عزیز ، وقت بخیر

چشم جستجو می کنم. کدوم مارکت رو پیشنهاد می کنید ؟

مورد 5 رو میشه دقیق تر بگید از کدوم قسمتش است ؟

ممنون از محبتتون

لینک به ارسال
در 22 ساعت قبل، Vahid.T گفته است :

سلام دوست عزیز ، وقت بخیر

چشم جستجو می کنم. کدوم مارکت رو پیشنهاد می کنید ؟

مورد 5 رو میشه دقیق تر بگید از کدوم قسمتش است ؟

ممنون از محبتتون

فکر کنم از نظر قوانین این انجمن، نمیشه اسم برد اما 2-3 مارکت معروف که بیشتر نداریم، همشون خوبن

در مورد شماره 5، به لینک زیر مراجعه کنید و بعد در قسمت ساخت حساب کاربری ، باتوجه به نیازی که دارید، تیک هارو فعال کنید، این تیک ها مربوط به زمانی هست که کاربر بعد از ثبت سفارش به صورت خودکار براش اکانت هم ایجاد بشه

yousite.com/wp-admin/admin.php?page=wc-settings&tab=account

لینک به ارسال
در در 6/2/2018 at 16:43، ekhlasi گفته است :

سلام دوست عزیز اگر تمایل دارید بنده رایگان از طریق تل گرام راهنماییتون کنم چون اینجا مطلبش قانونی نمیشه.

شماره پیامک : 50005859158

ایدی تلگرام

@downloadsaraa

ممنون از لطف شما

لینک به ارسال
در در 6/1/2018 at 18:06، Mr-Tarah.ir گفته است :

فکر کنم از نظر قوانین این انجمن، نمیشه اسم برد اما 2-3 مارکت معروف که بیشتر نداریم، همشون خوبن

در مورد شماره 5، به لینک زیر مراجعه کنید و بعد در قسمت ساخت حساب کاربری ، باتوجه به نیازی که دارید، تیک هارو فعال کنید، این تیک ها مربوط به زمانی هست که کاربر بعد از ثبت سفارش به صورت خودکار براش اکانت هم ایجاد بشه

yousite.com/wp-admin/admin.php?page=wc-settings&tab=account

ممنون از محبتتون ... واسه چی ووکامرس بنده خیلی از قسمت هاش خارجی هست ؟ آخرین ورژن نصب است. باید چکار کنم ؟

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، Vahid.T گفته است :

ممنون از محبتتون ... واسه چی ووکامرس بنده خیلی از قسمت هاش خارجی هست ؟ آخرین ورژن نصب است. باید چکار کنم ؟

توی آپدیت اخیر، برای همه اینجوری شده، فارسی سازها هنوز درست آپدیت نشدند

لینک به ارسال

قالب شما کاملا فارسی نشده و فروشنده قالب شما یا از جایی که دانلود کردین متاسفانه زبان فارسی نسخه قبل رو جایگزین کرده یا کسی که ترجمه میکرده دقت کافی رو نداشته میتونید تلگرام پیام بدین و بنده فارسیش کنم.
@downloadsaraaa
اگر همکاران جواب دادند پاسخ میدن

ایدی رو در قسمت بالا اشتباه وارد کرده بودم با عرض پوزش

شمامیتونید از طریق 50005859158 پیام ارسال کنید تا شخصا خودم مشکل شما رو برطرف کنم

لینک به ارسال
در 16 ساعت قبل، Mr-Tarah.ir گفته است :

توی آپدیت اخیر، برای همه اینجوری شده، فارسی سازها هنوز درست آپدیت نشدند

اهان  ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...