رفتن به مطلب

درخواست اموزش و افزونه تبدیل سایت وردپرس به اپلیکیشن اندروید

پست های پیشنهاد شده

سلام به دوستان 

من یک افزونه فعال و رایگان میخواهم که سایت خودم به اپلیکیشن اندروید تبدیل کنم

توی نت سرچ کردم یسری افزونه هست یا رایگان نیست یا فعال نیستند و اموزش هم ندارن

با تشکر از همکاریتون

لینک به ارسال

افزونه وردپرس زبانش php هست و اپلیکیشن اندروید هم قضیش مشخصه . بنابراین نمیتونید افزونه تبدیل سایت به اپلیکیشن بنویسید .

افزونه هایی که در نت موجود هستن شامل یک پک اندروید و یک افزونه وردپرس هست . این اپلیکیشن ثابته و شما از طریق افزونه وردپرس فقط میتونید یه سری تغییرات ظاهری و محتوایی در اپلیکیشن اعمال کنید .

به شخصه اصلا این روش رو پیشنهاد نمیکنم . کمی بیشتر هزینه کنید و خودتون یک اپلیکیشن کامل طراحی کنید .

پی نوشت : به نظرم الان تب اپلیکیشن خیلی داغه و اکثر وب مستر ها دوست دارن نسخه اپلیکیشن ارائه کنن . در صورتی که ارائه نسخه اپلیکیشن برای هر سایتی جواب نمیده . قبلش باید بررسی کنید هدفتون از ارائه اپلیکیشن اندرویدی یا ios چی هست و چه مخاطبانی رو هدف قرار دادید و چه انتظاری از اپلیکیشن دارید .

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، نوین ادمین گفته است :

افزونه وردپرس زبانش php هست و اپلیکیشن اندروید هم قضیش مشخصه . بنابراین نمیتونید افزونه تبدیل سایت به اپلیکیشن بنویسید .

افزونه هایی که در نت موجود هستن شامل یک پک اندروید و یک افزونه وردپرس هست . این اپلیکیشن ثابته و شما از طریق افزونه وردپرس فقط میتونید یه سری تغییرات ظاهری و محتوایی در اپلیکیشن اعمال کنید .

به شخصه اصلا این روش رو پیشنهاد نمیکنم . کمی بیشتر هزینه کنید و خودتون یک اپلیکیشن کامل طراحی کنید .

پی نوشت : به نظرم الان تب اپلیکیشن خیلی داغه و اکثر وب مستر ها دوست دارن نسخه اپلیکیشن ارائه کنن . در صورتی که ارائه نسخه اپلیکیشن برای هر سایتی جواب نمیده . قبلش باید بررسی کنید هدفتون از ارائه اپلیکیشن اندرویدی یا ios چی هست و چه مخاطبانی رو هدف قرار دادید و چه انتظاری از اپلیکیشن دارید .

با تشکر از پاسخ شما 

من فقط میخواهم مخاطبم از طریق اپلیکیشن وارد سایت بشه و در حال حاضر احتیاج به امکانات خاصی ندارم

اگر افزونه ای هست که رایگان هست و اموزش هم داره ممنون میشم راهنمایی کنید

ویرایش شده توسط mahdi2720
لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، mahdi2720 گفته است :

با تشکر از پاسخ شما 

من فقط میخواهم مخاطبم از طریق اپلیکیشن وارد سایت بشه و در حال حاضر احتیاج به امکانات خاصی ندارم

اگر افزونه ای هست که رایگان هست و اموزش هم داره ممنون میشم راهنمایی کنید

این لینک رو مشاهده کنید

https://mr-tarah.ir/downloads/طراحی-اپلیکیشن-نسخه-موبایل-وبسایت-شما/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...