رفتن به مطلب

درخواست افزونه ویرایش صفحه دسته بندی وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام من میخوام یه سایت موزیک بسازم و برای هر خواننده یه دسته بندی بسازم بعد بتونم صفحات دسته بندی رو اختصاصی کنم ینی وارد هر دسته بندی که میشی (صفحه خواننده) عکس و توضیحات خواننده باشه و زیرشم لیست آهنگ های اون خواننده باشه.

میتونه یه افزونه ultimate-woocommerce-brands  ولی برای پست های وردپرس نه برای ووکامرس . این حتی یه صفحه هم داره برند هایرو لیست میکنه و برای هر برند میشه صفحه اختصاصی سایت

لینک به ارسال

سلام و درود

در 58 دقیقه قبل، omidch گفته است :

سلام من میخوام یه سایت موزیک بسازم و برای هر خواننده یه دسته بندی بسازم بعد بتونم صفحات دسته بندی رو اختصاصی کنم ینی وارد هر دسته بندی که میشی (صفحه خواننده) عکس و توضیحات خواننده باشه و زیرشم لیست آهنگ های اون خواننده باشه.

میتونه یه افزونه ultimate-woocommerce-brands  ولی برای پست های وردپرس نه برای ووکامرس . این حتی یه صفحه هم داره برند هایرو لیست میکنه و برای هر برند میشه صفحه اختصاصی سایت

برای این حالت میشه شما یه Custom Taxonomy درست کنید بعدش بیاید به اون Custom Taxonomy فیلد های مورد نیاز رو مثلا عکس خواننده یا بیوگرافی مثلا خواننده رو اضافه کنید و در نهایت برای داخل قالب سایت بیاید این فیلدها رو فراخوانی کنید که نمایش داده بشه.

افزونه ای که این کار رو کنه نمیدونم هست یا نه.

ولی روال کار همونیه که گفتم.

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...