رفتن به مطلب

مشکل با نمایش تاریخ در وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام

من چند روزی هست که توی سایتم با استفاده از کد زیر تاریخ رو نمایش میدم. اما هر بار برای تازه شدن تاریخ باید صفحه سایت رو رفرش کنم تا تاریخ درست نمایش داده بشه.

<?php echo jdate ('l, j F , Y') ; ?>

ممنون

لینک به ارسال
در 34 دقیقه قبل، lord_viper گفته است :

سوالتون خیلی گنگ هست بیشتر توضیح بدین
ممکنه از کش باشه

آره خودم هم فک میکنم مشکل از کش باشه . افزونه های زیادی امتحان کردم ولی تاثیری نداره. میخوام بدونم وردپرس مشکل کش رو داره یا کلا تمام سایت ها با هر سیستمی این مشکل رو دارن. چون وقتی یک مطلبی رو منتشر میکنم اغلب باید رفرش کنم تا مطلب نمایش داده بشه و با کلیک کردن روی منوی سایت صفحه رفرش نمیشه و اون مطلب جدید قابل مشاهده نیست

لینک به ارسال

سلام و درود

در 1 ساعت قبل، khayamchoob97 گفته است :

آره خودم هم فک میکنم مشکل از کش باشه . افزونه های زیادی امتحان کردم ولی تاثیری نداره. میخوام بدونم وردپرس مشکل کش رو داره یا کلا تمام سایت ها با هر سیستمی این مشکل رو دارن. چون وقتی یک مطلبی رو منتشر میکنم اغلب باید رفرش کنم تا مطلب نمایش داده بشه و با کلیک کردن روی منوی سایت صفحه رفرش نمیشه و اون مطلب جدید قابل مشاهده نیست

در برخی از سرورها به علت کانفیگ نادرست وب سرور خروجی HTML وردپرس در مرورگر کاربر کش میشه و بعضا کاربر از آپدیت شدن سایت مطلع نمیشه.

جهت رفع این مشکل میتونید کد زیر رو که از کش شدن خروجی سایت جلوگیری میکنه در فایل functions.php قالب سایتون زیر اولین

<?php

قرار بدید.

add_action('template_redirect', function() {

nocache_headers();

});

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...